Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Pro Pac Ultimates

  PRO PAC ® Ultimates je k dispozici v šesti běžných recepturách s hnědou rýží a ve třech recepturách s brambory bez obilovin. Jednoduché složení. Chelátová forma stopových prvků pro jejich lepší využití organismem. Receptury jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Všechny receptury jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití kukuřice, pšenice, sóji, umělých barviv, umělých příchutí, konzervantů a vedlejších živočišných produktů. Receptury jsou doplněny o vitamíny a živiny z ovoce a zeleniny, jako je hrášek, jablka, borůvky, mrkev, špenát a brusinky. Přírodní vláknina z ovoce a zeleniny pomáhá celkovému trávení. Krmení PRO PAC ® Ultimates zajistí pro Vašeho psa 100% kompletní a vyváženou stravu. Použití kvalitních ingrediencí v kombinaci se správnou rovnováhou aminokyselin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek, podporuje silné kosti a svalovou hmotu, zdravou kůži a srst. Receptura splňuje všechny výživové hodnoty stanovené americkou asociací AAFCO pro psy ve všech fázích jejich života. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pro Pac Ultimates Bayside Select

  Krmivo Pro Pac Ultimates s bílou rybou pro alergické psy. Bezobilná receptura s brusinkovou a borůvkovou vlákninou, přírodní antioxidanty, nádherně lesklá srst.
  Od 55,71 €

  Pro Pac Ultimates Chicken & Rice 12Kg

  Pro Pac Ultimates s kuřetem pro psy malých a středních plemen. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin: kuřecí maso více jak 20%, celá rýže ne méně jak 5%, ovoce a zelenina 12%. Přírodní antioxidanty, vláknina z brusinek a řepných řízků.
  45,13 €

  Pro Pac Ultimates Heartland Choice 12Kg

  Pro Pac Ultimates s kuřetem a bramborem pro psy citlivé na obsah obilovin v krmivu.
  55,71 €

  Pro Pac Ultimates Lamb & Brown Rice

  Pro Pac Ultimates v kombinaci jehně & hnědá rýže. Krmivo obsahuje jednoduché, čerstvé suroviny plné nutričně hodnotných látek.
  Od 45,13 €

  Pro Pac Ultimates Large Breed Adult Chicken & Rice

  Pro Pac Ultimates pro velká a obří plemena psů. Speciálně vyvinut pro jejich zvláštní potřeby. Přírodní krmivo pro dospělé psy velkých plemenv kmbinaci kuře a hnědá rýže.
  Od 66,70 €

  Pro Pac Ultimates Large Breed Puppy Chicken & Rice 20Kg

  Přírodní krmivo Pro Pac Ultimates pro štěňata velkých plemen ve variantě kuře & hnědá rýže, které je speciálně vyvinuto pro štěňata s hmotností v dospělosti více než 50 kg.
  62,42 €

  Pro Pac Ultimates Mature Chicken & Brown Rice 12Kg

  PROPAC Ultimates pro starší psy poskytuje dokonalou výživu pro méně aktivní dospělé psy, kteří potřebují ve výživě méně bílkovin a tuku vzhledem k jejich věku nebo aktivitě.
  45,13 €

  Pro Pac Ultimates Meadow Prime 12Kg

  Beobilný Pro Pac Ultimates s vysoce kvalitním jehněčím masem, které poskytuje esenciální aminokyseliny k udržení silné svalové hmoty a zdravé, lesklé srsti jako hlavní zdroj bílkovin.
  55,71 €

  Pro Pac Ultimates Puppy Chicken & Rice 20Kg

  Přírodní receptura Pro Pac Ultimates pro štěňata všech plemen. Krmivo obsahuje jednoduché, čerstvé suroviny plné nutričně hodnotných látek: 30% kuřecího masa, 13% celozrnné rýře, 6% masa z bílých ryb, 8% ovoce a zeleniny.
  66,70 €
  Filtry Close
  Kategorie