Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  PRO PLAN

  POZOR! AKCE 4+1 pro členy programu PRO PLAN Partner! Každé 5té balení krmiva PRO PLAN je ZDARMA! 

  Od druhé poloviny září 2010 byla naše prodejna schválena jako AUTORIZOVANÉ PRODEJNÍ MÍSTO PURINA PROPLAN PARTNER s veškerými výhodami, které poskytuje pro zákazníky program PARTNER od firmy Nestlé. Nejste ještě členy? Zaregistrovat do programu se můžete prostřednictvím formuláře u nás na prodejně nebo na stránkách http://www.proplan.cz/. Na uvedených stránkách získáte také další bližší informace. 

  U nás zakoupené krmivo je FRANCOUZSKÉHO nebo ITALSKÉHO původu. Iniciály země, ve které bylo krmivo vyrobeno jsou součástí výrobní šarže vyražené výrobcem na obalu krmiva (IT nebo FR).

  <Purina Proplan - to je přední postavení ve výživě zvířata, inovace a nové trendy. Všechny receptury značky Purina jsou vyvíjeny na základě vědeckých poznatků z výzkumných center v St.Louis, Missouri v USA a Aubigny ve Francii. Cílem společnosti Purina je porozumět všem aspektům zdraví malých zvířat. Krmivo se vyznačuje neobyčejnou chutností a je velmi snadno stravitelné. Systém optimálního přísunu proteinů řeší tzv. systém Uti -Pro. Jeho hlavní složkou je kuřecí nebo jehněčí maso. Heslem firmy Pro Plan ® je: chrání a vyživuje zároveň. Pro Plan ® je vyráběn z čerstvého masa. Další informace o značce, včetně velmi podrobně zpracovaného dávkování na www.purina-proplan.com. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised

  Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised je prokazetelně účinný při zdravém hubnutí a udržení tělesné hmotnosti.
  Od 56,44 €

  Pro Plan Dog Adult All Size Performance 14 Kg

  Pro Plan Dog pro psy v zátěži je kompletní krmivo s dostatkem energie pro aktivní a pracovní psy všech plemen od dosažení dospělosti po celých jejich aktivní život.
  65,46 € 56,44 €

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Beef

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Beef je 100% vyvážené a kompletní krmivo s vysokým podílem hovězího masa a rýže. Křupavé granule s křehkými kousky připomínající kousky sušeného masa.
  Od 17,62 €

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken

  Zdravá výživa s vytříbenou chutí. Křupavé granule s křehkými kousky připomínající kousky sušeného masa. Dvě textury složení krmiva, které podporují zdraví dásní a zubů s chutí, kterou budete psa rozmazlovat.
  Od 17,62 €

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Beef

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Beef je receptura drobných granulí, kdy hlavní složku krmiva tvoří hovězí maso.
  Od 5,70 €

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Chicken

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Chicken je jedinečná kombinace křupavých granulí a křehkých kousků, které psi rozhodně neodolají. Hlavní složku krmiva tvoří kuřecí maso.
  Od 17,62 €

  Pro Plan Dog Adult Large Athletic

  Pro Plan Dog Adult Large Athletic je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa velkého plemene atletického typu.
  Od 17,02 €

  Pro Plan Dog Adult Large Robust

  Pro Plan Dog Adult Large Robust je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa robusního plemene.
  Od 17,02 €

  Pro Plan Dog Adult Medium

  Pro Plan Adult Medium je krmivo speciálně vytvořeno pro malá a střední plemena psů. Nabízí komplexní péči o zuby, kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete.
  Od 16,19 €

  Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin je receptura kompletního krmiva, které nabízí alternativní zdroj rybí živočišné bílkoviny s cílem minimalizovat nežádoucí reakce organismu na podávanou stravu.
  Od 55,34 €

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
  Od 20,19 €

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
  Od 17,34 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini je receptura se speciálně upravenou koncentrací živin pro pokrytí specifických energetických nároků malých plemen.
  Od 39,05 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
  Od 39,05 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion je receptura kompletního krmiva určená pro dospělé psy malých plemen do 10kg hmotnosti s citlivým trávením. Bohaté zdroje prebiotik prokazatelně zvyšují množství bifidobakterií ve střevě a podílí se tak na vyváženosti střevní mikroflóry.
  Od 4,51 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin je receptura je sestavena s cílem minimalizovat nežádoucí reakce na krmivo u citlivých psů.
  Od 5,70 €

  Pro Plan Puppy Large Athletic

  Pro Plan Puppy Large Athletic je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg hmotnosti v dospělosti) atletického typu do 24 měsíce věku.
  Od 52,85 €

  Pro Plan Puppy Large Robust

  Vyvážené a kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg v dospělosti) robusního typu do 24 měsíce věku. S obsahem složky Opti Star a DHA.
  Od 20,19 €

  Pro Plan Puppy Medium

  Pro Plan Puppy Medium je receptura pro všechna plemena štěňat od 2 do 12 měsíce věku se složkou OptiStar.
  Od 10,58 €
  Filtry Close
  Kategorie