Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  PRO PLAN

  POZOR! AKCE 4+1 pro členy programu PRO PLAN Partner! Každé 5té balení krmiva PRO PLAN je ZDARMA! 

  Od druhé poloviny září 2010 byla naše prodejna schválena jako AUTORIZOVANÉ PRODEJNÍ MÍSTO PURINA PROPLAN PARTNER s veškerými výhodami, které poskytuje pro zákazníky program PARTNER od firmy Nestlé. Nejste ještě členy? Zaregistrovat do programu se můžete prostřednictvím formuláře u nás na prodejně nebo na stránkách http://www.proplan.cz/. Na uvedených stránkách získáte také další bližší informace. 

  U nás zakoupené krmivo je FRANCOUZSKÉHO nebo ITALSKÉHO původu. Iniciály země, ve které bylo krmivo vyrobeno jsou součástí výrobní šarže vyražené výrobcem na obalu krmiva (IT nebo FR).

  <Purina Proplan - to je přední postavení ve výživě zvířata, inovace a nové trendy. Všechny receptury značky Purina jsou vyvíjeny na základě vědeckých poznatků z výzkumných center v St.Louis, Missouri v USA a Aubigny ve Francii. Cílem společnosti Purina je porozumět všem aspektům zdraví malých zvířat. Krmivo se vyznačuje neobyčejnou chutností a je velmi snadno stravitelné. Systém optimálního přísunu proteinů řeší tzv. systém Uti -Pro. Jeho hlavní složkou je kuřecí nebo jehněčí maso. Heslem firmy Pro Plan ® je: chrání a vyživuje zároveň. Pro Plan ® je vyráběn z čerstvého masa. Další informace o značce, včetně velmi podrobně zpracovaného dávkování na www.purina-proplan.com. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised

  Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised je prokazetelně účinný při zdravém hubnutí a udržení tělesné hmotnosti.
  Od 1 365,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult All Size Performance 14 Kg

  Pro Plan Dog pro psy v zátěži je kompletní krmivo s dostatkem energie pro aktivní a pracovní psy všech plemen od dosažení dospělosti po celých jejich aktivní život.
  1 584,00 Kč 1 365,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Beef

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Beef je 100% vyvážené a kompletní krmivo s vysokým podílem hovězího masa a rýže. Křupavé granule s křehkými kousky připomínající kousky sušeného masa.
  Od 383,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Chicken

  Zdravá výživa s vytříbenou chutí. Křupavé granule s křehkými kousky připomínající kousky sušeného masa. Dvě textury složení krmiva, které podporují zdraví dásní a zubů s chutí, kterou budete psa rozmazlovat.
  Od 383,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Beef

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Beef je receptura drobných granulí, kdy hlavní složku krmiva tvoří hovězí maso.
  Od 124,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Chicken

  Pro Plan Dog Adult Duo Délice Small Chicken je jedinečná kombinace křupavých granulí a křehkých kousků, které psi rozhodně neodolají. Hlavní složku krmiva tvoří kuřecí maso.
  Od 383,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Large Athletic

  Pro Plan Dog Adult Large Athletic je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa velkého plemene atletického typu.
  Od 370,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Large Robust

  Pro Plan Dog Adult Large Robust je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa robusního plemene.
  Od 370,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium

  Pro Plan Adult Medium je krmivo speciálně vytvořeno pro malá a střední plemena psů. Nabízí komplexní péči o zuby, kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete.
  Od 1 305,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin je receptura kompletního krmiva, které nabízí alternativní zdroj rybí živočišné bílkoviny s cílem minimalizovat nežádoucí reakce organismu na podávanou stravu.
  Od 1 365,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
  Od 439,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

  Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
  Od 377,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini je receptura se speciálně upravenou koncentrací živin pro pokrytí specifických energetických nároků malých plemen.
  Od 849,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
  Od 849,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion je receptura kompletního krmiva určená pro dospělé psy malých plemen do 10kg hmotnosti s citlivým trávením. Bohaté zdroje prebiotik prokazatelně zvyšují množství bifidobakterií ve střevě a podílí se tak na vyváženosti střevní mikroflóry.
  Od 98,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin je receptura je sestavena s cílem minimalizovat nežádoucí reakce na krmivo u citlivých psů.
  Od 124,00 Kč

  Pro Plan Puppy Large Athletic

  Pro Plan Puppy Large Athletic je kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg hmotnosti v dospělosti) atletického typu do 24 měsíce věku.
  Od 1 305,00 Kč

  Pro Plan Puppy Large Robust

  Vyvážené a kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen (nad 25kg v dospělosti) robusního typu do 24 měsíce věku. S obsahem složky Opti Star a DHA.
  Od 439,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie