Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  PRO PLAN Cat

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Pro Plan Cat Adult Chicken & Rice

  Receptura krmiva ProPlan kuřecí s rýží Adult pomáhá podporovat klíčové obranné systémy dospělých koček – imunitní systém, trávicí systém, vylučovací systém a ochrannou bariéru tvořenou kůží a srstí a zároveň splňuje všechny energetické a nutriční požadavky dospělých koček. Pro optimální kondici Vašeho zvířete. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 4,97 €

  Pro Plan Cat Adult Salmon & Rice

  Receptura krmiva Pro Plan Cat s vyšším podílem rybí bílkoviny. Pomáhá podporovat klíčové obranné systémy dospělých koček – imunitní systém, trávicí systém, vylučovací systém a ochrannou bariéru tvořenou kůží a srstí a zároveň splňuje všechny jejich energetické a nutriční požadavky. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 14,40 €

  Pro Plan Cat Delicate Turkey & Rice

  Optimální krmivo od Pro Planu pro kočky s citlivou kůží a trávením a pro velmi mlsné kočky. Jediný zdroj živočišných bílkovin – krůtí maso. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 5,43 €

  Pro Plan Cat Housecat

  Receptura Pro Plan Cat s kuřecím masem vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží, vyvinutá speciálně pro dospělé kočky, které žijí převážně v bytě. Speciálně vytvořená receptura obsahuje přírodní zdroj vlákniny: oves, který usnadňuje trávicí procesy a pomáhá zajistit snadný průchod smotků chlupů trávícím traktem. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 26,08 €

  Pro Plan Cat Junior

  Zvýšená péče a optimální výživa pro koťata od krmiva Pro Plan od 1 do 12tého měsíce věku. Receptura krmiva se systémem OPTISTAR, který obsahuje přirozené protilátky z mleziva a antioxidanty podporující imunitní odpoveď organismu. S chutným kuřecím masem a rýží. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 26,08 €

  Pro Plan Cat Light Turkey & Rice

  Receptura Pro Planu pro kočky s nižší potřebou energie v krmivu. Receptura s krůtím masem vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží zabezpečuje jedinečnou výživu a přes nízkou hladinu energie výbornou přijímatelnost.Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 26,08 €

  Pro Plan Cat Sterilised Rabbit

  Optimální výživa a posílená ochrana od Pro Planu pro kastrované a sterilizované kočky. Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných (sterilizovaných) koček. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 5,43 €

  Pro Plan Cat Sterilised Salmon

  Receptura krmiva Pro Plan se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce) a s vyšším podílem nerozpustné vlákniny speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných nebo sterilizovaných koček.Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 5,43 €

  Pro Plan Cat Sterilised Turkey

  Receptura krmiva Pro Plan se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce) a s vyšším podílem nerozpustné vlákniny speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných nebo sterilizovaných koček. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5. balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  Od 5,43 €

  Pro Plan Cat Adult 7+ Chicken 3 Kg

  Pro Plan Pro kočky od 7mi let věku a výše. Jedinečná směs živin, která pomáhá oddalovat první příznaky stárnutí. Snížená hladina fosforu (o 15% méně než u PRO PLAN Adult) pro udržení správné funkce vylučovacího systému. Speciální tvar a struktura granulí usnadňuje rozžvýkání, což pomáhá udržovat zdraví ústní dutiny, zpomaluje tvorbu zubního kamene a omezuje zápach z tlamy. Velice chutná a lehce stravitelná receptura s kuřecím masem, vejci a rýží. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  43,65 € 26,08 €

  Pro Plan Cat Dental Plus Chicken 3 Kg

  PRO PLAN DENTAL PLUS je nové krmivo, vytvořené na vědeckém základě, které zlepšuje zdraví dutiny ústní kočky, pokud je podáváno každý den. Podávání speciálního krmiva představuje velký rozdíl ve snížení ukládání plaku a podpoře zdraví zubů a dásní. Pro členy programu PRO PLAN Partner každé 5té balení krmiva PRO PLAN ZDARMA! Blíže v popisu sekce krmiva.
  43,65 € 26,08 €

  Pro Plan Cat Derma Plus Salmon

  PRO PLAN DERMA PLUS je kvalitní receptura pro dospělé kočky zaměřená na problémy s kůží a tvorbou smotků chlupů v žaludku. Obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů skupiny B, vitaminu E a zinku, omega 3 a 6 mastných kyselin a dietní vlákniny.
  Od 5,43 €