Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Profine - sleva reg.

  Řada krmiv Profine byla vyvinuta v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky ve výživě psů. Primárním cílem je poskytnout kompletní, vyváženou, dlouhodobou výživu založenou na principu přírodních surovin a maximálně šetrnou k organismu. Obiloviny, které se běžně používají pro výrobu pet food (např. pšenice, ječmen) nejsou účinným a efektivním zdrojem energie pro psy. Naše jedinečná receptura "s nízkým obsahem zrnin" - kombinace brambor speciálně upravených pro vysokou stravitelnost, rajčat a kukuřice poskytuje organismu dostatek efektivně využitelné energie bez případných vedlejších účinků (alergií, potravních intolerancí, trávících potíží).

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Profine NEW Dog Adult Chicken & Potatoes

  Přírodní receptura kompletního krmiva Profine s 60% obsahem kuřete a zeleniny. Nízký obsah obilovin.
  Od 306,00 Kč

  Profine NEW Dog Adult Lamb & Potatoes

  Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo zn. Profine z jehněčího a brambor pro dospělé psy všech plemen. Krmivo s vysokou tolerancí a výbornou chutností, s bylinnou směsí, pro vyšší kvaltiu kůže s srsti. Mořské řasy a prebiotika pro dobré trávení a imunitu.
  Od 333,00 Kč

  Profine NEW Dog Adult Large Chicken & Potatoes

  Receptura přírodního krmiva Profine pro velká plemena psů je navržena tak, aby pokryla jejich nutriční požadavky. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
  Od 265,00 Kč

  Profine NEW Dog Adult Large Salmon & Potatoes

  Přírodní kompletní krmivo Profine pro dospělé psy velkých plemen s lososem a bramborem. Nízký obsah obilovin. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah lososa pro zdravé trávení, receptura snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 382,00 Kč

  Profine NEW Dog Adult Salmon & Potatoes

  Hypoalergenní kompletní krmivo, přírodní receptura - losos a brambory pro alergické psy nebo psy s citlivým trávením. Hypoalergenní složení losos a brambory - krmivo bez alergických reakcí či potravních intolerancí. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
  Od 355,00 Kč

  Profine NEW Dog Adult Small Chicken & Potatoes

  Přírodní kompletní krmivo Profine z kuřecího a brambor pro dospělé psy malých plemen. S bylinkami a ovocem, s krevetami a mořskou řasou pro dobrý stav kloubů. Probiotika pro výkonný imunitní systém a výkonné trávení.
  Od 76,00 Kč

  Profine NEW Dog Energy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro dospělé psy v zátěži. Profine Energy Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vysoký obsah využitelné energie pro vysokou zátěž. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
  Od 317,00 Kč

  Profine NEW Dog Junior Large Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo, přírodní receptura- kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Glukosamin a chondroitin pro regenerace kloubů a podporu hybnosti, Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 306,00 Kč

  Profine NEW Dog Junior Large Salmon & Potatoes

  Přírodní krmivo ProFine z lososa a brambor pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Ovoce, krevety a mořské řasy, bylinná směs pro pro podporu dobrého trávení.
  Od 382,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Chicken & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro učenlivost a podporu činnosti nervové soustavy. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
  Od 317,00 Kč

  Profine NEW Dog Puppy Lamb & Potatoes

  Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo Profine z jehněčího a brambor pro štěňata a mladé psy.
  Od 355,00 Kč

  Profine NEW Dog Senior Turkey & Potatoes

  Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - krocaní maso a brambory pro seniory. Receptura krmiva mimo jiné obsahuje: organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti a zaručuje tak vysokou kvalitu života i v pozdním věku Vašeho přítele.
  Od 317,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie