Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  PROFormance

  Krmivo PROFormance se představuje jako kompletní superprémiová a ideálně vyvážená strava z vysoce kvalitních, přírodních a čerstvých surovin, které obsahuje optimální množství i poměr živin. Krmivo je nezaměnitelné chuti. Neobsahuje chemické konzervační látky ani umělá barviva. Lze jej dobře vlhčit, navlhčené granule drží tvar. Krmivo PRO Formance představuje pět ucelených systémů : systém pro zdravé klouby, systém pro výbornou kondici, systém pro zdravou a lesklou srst, systém vitality a systém ochrany zažívacího traktu.

  Pro-Nexus - systém pro zdravé klouby a chrupavky – znamená chondroitin a glukosamin v krmivech pro věkové kategorie, kde jsou zapotřebí.

  Vita- Pro – systém vyvážené aplikace vitamínů a minerálů pro výbornou kondici. Stopové prvky jsou vázány na strukturu mořské řasy, což se projevuje jejich vyšší biologickou využitelností. Vitamíny jsou touto vazbou chráněny před znehodnocením stopovými prvky a tak si zachovávají svou účinnost.

  Oxi-Pro – systém vitality do pozdního věku. Antioxidanty selen, lutein a vitamín E obsažené v krmivu neutralizují volné radikály. Tím chrání buňky organismu před nežádoucím poškozením a zpomalují jejich stárnutí.

  Digesti-Care – systém chránící zdraví a správnou funkci zažívacího traktu. Kuřecí moučka s nízkým obsahem popelovin, vysoce rafinovaný kuřecí tuk, sušené řepné řízky – zdroj vlákniny , Yucca schidigera – snížení zápachu exkrementů až o 64% a výtažek z čekanky – podpora „přátelských mikroorganismů“, snížení plynatosti.

  Omega – Pro – systém pro zdravou a lesklou srst. Vejce, lněné semínko, řepkový olej – zdroje Omega 3 mastných kyselin.

  Na přání distributora uvádíme: krmivo PROFormance zaručuje stálé zbarvení srsti Vašeho miláčka. Jelikož krmivo neobsahuje Beta karoten (ovlivňuje – barvu srsti), zůstává bílá srst bílá a černá srst černá! 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  PROFormance Maintenance

  Složení krmiva Proformance Chicken & Rice Maintenance je specificky určeno k podpoře celoživotního zdraví a ideální váhy středně aktivních dospělých psů. Receptura krmiva je zárukou přirozené barvy srsti bez nežádoucích barevných odstínů. Vyzkoušeno!
  Od 63,39 €

  PROFormance Active Adult

  Kompletní a vyvážené krmivo PROFormance Active Adult pro dospělé psy pro dlouhý a aktivní život. Přírodní moučka z mořských živočichů a drůbeží chrupavky podporující bezproblémovou hybnost kloubů a chrupavky. Receptura krmiva je zárukou přirozené barvy srsti bez nežádoucích barevných odstínů. Vyzkoušeno!
  Od 61,87 €

  PROFormance Lamb and Rice

  Kompletní krmivo PROFormance pro psy v běžné zátěži, vhodné též jako hypoalergenní dieta a pro psy se sklonem ke kožním onemocněním. Inulin z čeknaky a probiotika pro úpravu trávení, čistá jehněčí bílkovina.
  Od 80,27 €

  PROFormance Large Breed Puppy

  Kompletní krmivo PROFormance pro štěňata velkých plemen do stáří jednoho roku na jehněčí bílkovině s vejci. S výtažkem z Yuccy, prebiotika, mořské řasy, ovesná mouka a moučka z mořských živočichů pro dobrý a vyrovnaný růst.
  Od 82,66 €

  PROFormance Pro Power

  Kompletní krmivo PROFormance pro velmi aktivní psy, psy ve výcviku, pracovní psy a pro březí a kojící feny. Vhodné též pro obnovení kondice psů. Neobsahuje umělé konzervační přípravky, aroma ani barviva. Receptura krmiva zaručuje stálé zbarvení srsti bez nežádoucího barevného nádechu. Vyzkoušeno!
  Od 74,29 €
  Filtry Close
  Kategorie