Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  protištěkací obojky a budky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Obojek proti štěkání d-mute small light

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pouze pro malá plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, apod.)
  55,15 €

  Obojek proti štěkání d-mute small

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro malá až střední plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod.)
  59,75 €

  Obojek proti štěkání d-mute light

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro střední a velká plemena psů (něměcký ovčák, retrívr, ridgeback, setr, apod.)
  68,95 €

  Obojek proti štěkání d-mute

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro velká plemena psů(rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga, apod.)
  73,55 €

  Domácí protištekací jednotka PetSafe

  Statická jednotka proti štěkání PBC19-14778 je jednotka který využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší účinnost. Jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí psí štěkot v dosahu 6-8 metrů.
  74,20 € 59,34 €

  Martin System protištekací obojek No Bark

  Protištěkací obojek Martin System reaguje na zvuk a vibraci hlasivek štěkajícího psa. Obojek Martin System disponuje funkcemi zvuk a impulz, který si můžete nastavit v 8 úrovních. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm.
  229,45 € 183,54 €

  PetSafe protištekací budka

  Protištěkací budka PetSafe je jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Protištěkací budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 15 metrů. Zařízení je vhodné pro venkovní použití a je plně vodotěsné. Vhodné k zavěšení do zahrady (na strom, plot a pod.)
  102,95 € 82,34 €

  Protištekací budka GoodLife DogSilencer

  Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití (chránit před silným deštěm). Použitelné i pro sousedova psa :-)
  171,95 € 137,54 €

  Protištekací budka GoodLife DogSilencer MAX

  Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než DogSilencer. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Nejsilnější a nejúčinější ultrazvukové zařízení na trhu, pro venkovní užití, i pro velké psy. I psa souseda :-)
  229,45 € 183,54 €

  Protištekací jednotka Eyenimal

  Protištěkací ultrazvuková jednotka ve tvaru lucerny, která skutečně svítí pomocí LED diod. Tato jedinečná protištěkací lucernička obsahuje účinný systém využívající ultrazvuk, který slouží k zamezení nadměrného štěkání vašeho ale i sousedova psa.
  108,70 € 86,94 €

  Protištekací obojek E-collar BL100

  Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální. Na vetšinu psů zabírá po 15ti minutách používání.
  171,95 € 137,54 €

  Protištekací obojek E-collar BL100 Extra citlivá verze

  Extra citlivá verze špičkového protištěkacího obojku ECollar BL100. Zařízení má zvýšenou citlivost na štěkot, a odstraní díky tomu i štěkot, který jiná zařízení odhalit nedokáží. Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální.
  171,95 € 137,54 €

  Ultrazvukový protištekací obojek BarkWise

  Štěkot je detekován vestavěným mikrofonem, BarkWise reaguje vysíláním ultrazvuku. Tato bezpečná a humánní kombinace vytváří dráždivý pocit, který naruší a zastaví štěkot Vašeho psa. Jeden z nejúčinějších ultrazvukových obojků proti štěkání.
  171,95 € 137,54 €

  Vibracní protištekací obojek BarkWise

  Štěkot je detekován vestavěným mikrofonem, BarkWise reaguje vysíláním vibrací. Tato bezpečná a humánní kombinace vytváří dráždivý pocit, který naruší a zastaví štěkot Vašeho psa. Jedná se o výrobek, který se řadí k nejúčinějším vibračním obojkům na trhu.
  171,95 € 137,54 €
  Filtry Close