Hledat
Euro

protištěkací obojky a budky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Obojek proti štěkání d-mute small light

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pouze pro malá plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, apod.)
55,15 €

Obojek proti štěkání d-mute small

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro malá až střední plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod.)
59,75 €

Obojek proti štěkání d-mute light

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro střední a velká plemena psů (něměcký ovčák, retrívr, ridgeback, setr, apod.)
68,95 €

Obojek proti štěkání d-mute

Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro velká plemena psů(rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga, apod.)
73,55 €

Domácí protištekací jednotka PetSafe

Statická jednotka proti štěkání PBC19-14778 je jednotka který využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší účinnost. Jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí psí štěkot v dosahu 6-8 metrů.
74,20 € 59,34 €

Martin System protištekací obojek No Bark

Protištěkací obojek Martin System reaguje na zvuk a vibraci hlasivek štěkajícího psa. Obojek Martin System disponuje funkcemi zvuk a impulz, který si můžete nastavit v 8 úrovních. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm.
229,45 € 183,54 €

PetSafe protištekací budka

Protištěkací budka PetSafe je jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Protištěkací budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 15 metrů. Zařízení je vhodné pro venkovní použití a je plně vodotěsné. Vhodné k zavěšení do zahrady (na strom, plot a pod.)
102,95 € 82,34 €

Protištekací budka GoodLife DogSilencer

Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití (chránit před silným deštěm). Použitelné i pro sousedova psa :-)
171,95 € 137,54 €

Protištekací budka GoodLife DogSilencer MAX

Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než DogSilencer. Detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Nejsilnější a nejúčinější ultrazvukové zařízení na trhu, pro venkovní užití, i pro velké psy. I psa souseda :-)
229,45 € 183,54 €

Protištekací jednotka Eyenimal

Protištěkací ultrazvuková jednotka ve tvaru lucerny, která skutečně svítí pomocí LED diod. Tato jedinečná protištěkací lucernička obsahuje účinný systém využívající ultrazvuk, který slouží k zamezení nadměrného štěkání vašeho ale i sousedova psa.
108,70 € 86,94 €

Protištekací obojek E-collar BL100

Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální. Na vetšinu psů zabírá po 15ti minutách používání.
171,95 € 137,54 €

Protištekací obojek E-collar BL100 Extra citlivá verze

Extra citlivá verze špičkového protištěkacího obojku ECollar BL100. Zařízení má zvýšenou citlivost na štěkot, a odstraní díky tomu i štěkot, který jiná zařízení odhalit nedokáží. Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální.
171,95 € 137,54 €

Ultrazvukový protištekací obojek BarkWise

Štěkot je detekován vestavěným mikrofonem, BarkWise reaguje vysíláním ultrazvuku. Tato bezpečná a humánní kombinace vytváří dráždivý pocit, který naruší a zastaví štěkot Vašeho psa. Jeden z nejúčinějších ultrazvukových obojků proti štěkání.
171,95 € 137,54 €

Vibracní protištekací obojek BarkWise

Štěkot je detekován vestavěným mikrofonem, BarkWise reaguje vysíláním vibrací. Tato bezpečná a humánní kombinace vytváří dráždivý pocit, který naruší a zastaví štěkot Vašeho psa. Jedná se o výrobek, který se řadí k nejúčinějším vibračním obojkům na trhu.
171,95 € 137,54 €
Filtry Close