Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  protištěkací obojky a budky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Obojek proti štěkání d-mute small light

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pouze pro malá plemena psů (jezevčík, shi-tzu, bišonek, apod.)
  1 199,00 Kč

  Obojek proti štěkání d-mute small

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro malá až střední plemena psů (bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod.)
  1 299,00 Kč

  Obojek proti štěkání d-mute light

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro střední a velká plemena psů (něměcký ovčák, retrívr, ridgeback, setr, apod.)
  1 499,00 Kč

  Obojek proti štěkání d-mute

  Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání - vhodný pro velká plemena psů(rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga, apod.)
  1 599,00 Kč

  Domácí protištekací jednotka PetSafe

  Domácí jednotka PetSafe využívá k zamezení štekání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší zelená pásma. Domácí jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štekot v dosahu 6-8 metru.

  1 613,00 Kč 1 290,00 Kč

  PetSafe protištekací budka

  Ultrazvuková budka PetSafe slouží k omezení štekání psa na zahrade. Budku zavesíte na strom/plot/zed a namíríte na místo, kam chodí pes štekat. Ve chvíli kdy pes zašteká, ultrazvuková budka se aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk.

  2 238,00 Kč 1 790,00 Kč

  Protištekací budka GoodLife DogSilencer

  DogSilencer patrí mezi nejlepší protištekací budky na trhu. Ultrazvuková budka disponuje nejvyšším dosahem až 60 metru což je 4x víc než konkurence a detekuje štekání na vzdálenost 30 metru, budku mužete aktivovat i pomocí dálkového ovladace. Budka má 3 úrovne intenzity a je napájen pomocí sítového adaptéru, nebo baterie. Je vhodná pro venkovní použití, je vodeodolná a odolná proti povetrnostním vlivum.

  4 238,00 Kč 3 390,00 Kč

  Protištekací budka GoodLife DogSilencer MAX

  Ultrazvuková protištekací budkaDogSilencer MAX patrí mezi nejprodávanejší na trhu a disponuje nejvyšším dosahem až 100 metru a o 40% silnejším zvukem, než predchudce DogSilencer. Protištekací budka detekuje štekot psa na vzdálenost 30 metru, nebo mužete zarízení aktivovat pomocí dálkového ovladace. Budka má tri úrovne intenzity a je napájena pomocí sítového adaptéru, nebo baterie. Je vhodná pro venkovní použití, je vodeodolná a odolná proti povetrnostním vlivum.

  5 488,00 Kč 4 390,00 Kč

  Protištekací jednotka Eyenimal

  Protištekací jednotka s LED osvetlením využívá ultrazvuk k omezení rušivého štekání psu, bez užití obojku. Tri stupne rozlišení štekotu a ochrana do dešte vám umožní vyhovující nastavení a široké využití. Zarízení na baterie jednoduše umístíte doma ci venku.

  2 363,00 Kč 1 890,00 Kč
  Filtry Close