Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Puffins

Polštářkové krmivo pro psy výtečné chuti, neobvyklé formy. Plněné polštářky masovou náplní se vším, co pes potřebuje pro dlouhý a spokojený život. Celá řada krmiva je obohacena o resveratrol - vysoký obsah resveratrolu se nachází zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné. Resveratrol má výrazné antioxidační a antibakteriální účinky a prokazatelně mobilizuje sirtuiny, látky, které chrání dědičnou informaci před poškozením. Právě poškození DNA stojí v pozadí mnoha příznaků stárnutí. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Puffins Adult

Kompletní krmivo Puffins pro psy ve formě kroket s masovou náplní z jehněčího a kuřecího masa do 7mi let věku. Optimální poměr bílkovin a energie, s fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.
Od 4,46 €

Puffins Adult Lamb Rice

Křupavé krmivo Puffins s převahou jehněčí bílkoviny. Cereální polštářky s náplní masa, ovoce, bylin a zeleniny.
Od 5,61 €

Puffins Adult Maxi

Masové polštářky jako kompletní krmivo Puffins pro psy velkých plemen. Různé zdroje živočišných bílkovin v kombinaci "bílého" i "červeného masa" spolu s kvasnicemi spolehlivě zabezpečují obnovu a vývoj svalové tkáně.
Od 4,55 €

Puffins Junior

Křupavé polštářky krmiva Puffins pro štěňata. Směs masa s jemně mletou kukuřicí, bylinky, ovoce a zelenina.
Od 4,60 €

Puffins Junior Maxi

Kompletní krmivo z křupavých polštářků Puffins. Plné masa. Pro štěňata velkých plemen. Speciální receptura s kuřecím masem zajistí veškeré potřebné živiny pro Vaše štěňe. Díky specifickému složení z těch nejlepších surovin zajistí správný růst a vývoj kostry, kloubů, mozku a všech životně důležitých orgánů. Vysokký obsah minerálních látek, vitamínů a bylinných extraktů podporuje vývoj imunity.
Od 4,60 €

Puffins Mini Yorkshire 1kg

Křupavé kompletní krmivo se speciální recepturou vytvořenou pro yorkshirské teriéry a další malá plemena psů.
7,08 € 5,84 €

Puffins Senior

Křupavé polštářky krmiva Puffins pro psí seniory. Směs různých zdrojů kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty i ve vyšším věku. Jejich vysoká stravitelnost je velmi důležitá pro sníženou funkci trávení stejně jako fruktoologosacharidy dodávané bohatým obsahem čerstvé zeleniny a ovoce. Snížené zastoupení použitých tuků omezuje nežádoucí nadměrný přísun energie. Jejich obsah v náplních spolu s použitými rostlinnými oleji a lněným semínkem v křupavé cereální části však zároveň dostatečně pokrývá obsah a vzájemný poměr důležitých Ω6 a Ω3 mastných kyselin. Pro lesklý kožíšek.
Od 4,55 €