Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Puffins

  Polštářkové krmivo pro psy výtečné chuti, neobvyklé formy. Plněné polštářky masovou náplní se vším, co pes potřebuje pro dlouhý a spokojený život. Celá řada krmiva je obohacena o resveratrol - vysoký obsah resveratrolu se nachází zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné. Resveratrol má výrazné antioxidační a antibakteriální účinky a prokazatelně mobilizuje sirtuiny, látky, které chrání dědičnou informaci před poškozením. Právě poškození DNA stojí v pozadí mnoha příznaků stárnutí. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Puffins Adult

  Kompletní krmivo Puffins pro psy ve formě kroket s masovou náplní z jehněčího a kuřecího masa do 7mi let věku. Optimální poměr bílkovin a energie, s fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.
  Od 4,97 €

  Puffins Adult Lamb Rice

  Křupavé krmivo Puffins s převahou jehněčí bílkoviny. Cereální polštářky s náplní masa, ovoce, bylin a zeleniny.
  Od 6,21 €

  Puffins Adult Maxi

  Masové polštářky jako kompletní krmivo Puffins pro psy velkých plemen. Různé zdroje živočišných bílkovin v kombinaci "bílého" i "červeného masa" spolu s kvasnicemi spolehlivě zabezpečují obnovu a vývoj svalové tkáně.
  Od 5,06 €

  Puffins Junior

  Křupavé polštářky krmiva Puffins pro štěňata. Směs masa s jemně mletou kukuřicí, bylinky, ovoce a zelenina.
  Od 5,15 €

  Puffins Junior Maxi

  Kompletní krmivo z křupavých polštářků Puffins. Plné masa. Pro štěňata velkých plemen. Speciální receptura s kuřecím masem zajistí veškeré potřebné živiny pro Vaše štěňe. Díky specifickému složení z těch nejlepších surovin zajistí správný růst a vývoj kostry, kloubů, mozku a všech životně důležitých orgánů. Vysokký obsah minerálních látek, vitamínů a bylinných extraktů podporuje vývoj imunity.
  Od 5,15 €

  Puffins Mini Yorkshire 1kg

  Křupavé kompletní krmivo se speciální recepturou vytvořenou pro yorkshirské teriéry a další malá plemena psů.
  7,31 € 6,58 €

  Puffins Senior

  Křupavé polštářky krmiva Puffins pro psí seniory. Směs různých zdrojů kvalitních bílkovin pro udržení svalové hmoty i ve vyšším věku. Jejich vysoká stravitelnost je velmi důležitá pro sníženou funkci trávení stejně jako fruktoologosacharidy dodávané bohatým obsahem čerstvé zeleniny a ovoce. Snížené zastoupení použitých tuků omezuje nežádoucí nadměrný přísun energie. Jejich obsah v náplních spolu s použitými rostlinnými oleji a lněným semínkem v křupavé cereální části však zároveň dostatečně pokrývá obsah a vzájemný poměr důležitých Ω6 a Ω3 mastných kyselin. Pro lesklý kožíšek.
  Od 5,06 €
  Filtry Close
  Kategorie