Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Royal Canin - sleva reg.

  Zvíře v samém středu výzkumných procesů a inovace. Řada krmiv pro psy, která je sestavena s ohledem na stáří psa, velikost plemene, aktivitu jedince a s přihlédnutím k jeho zdravotnímu stavu. Odborná znalost vychází z vlastních vědeckých pozorování, které jsou doplňovány každodenními zkušenostmi chovatelů a veterinářů na celém světě. Granule jsou nově baleny v obalech s kontrolovanou atmosférou. Je tak zajištěno dokonalé uchování všech výživných látek, vitamínů a vůní. Domovská stránka www.royalcanin.fr. U nás podrobněji u jednotlivých krmiv.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Royal Canin - Canine Giant Adult

  Pro dospělé psy od 18 - 24 měsíců do 7-mi let. Velikost a tvar granulí podporují rozžvýkání přijímané potravy. Chondroitin podporuje hydrataci chrupavek, glukosamin pomáhá udržovat jejich pružnost. Posila imunitního systému pomocí patentovaného komplexu antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein). Snížený obsah fosforu šetří ledviny, zvýšená koncentrace vitamínu E (500mg/kg) a C (200mg/kg) v kombinaci se selenem zpomaluje účinky stárnutí. L-karnitin a taurin stimulují činnost srdeční svaloviny.

  Royal Canin - Canine Giant Junior

  Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) pro druhou růstovou fázi od 8mi do 18 až 24 měsíce věku charakteristickou rozvojem a zpevněním svalstva. Chondroitin podporuje hydrataci chrupavek, glukosamin pomáhá udržovat jejich pružnost. Posila imunitního systému pomocí patentovaného komplexu antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein). Vyvážené poměry v trávicím traktu zajišťuje obsah probiotika (frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy, řízky z cukrové řepy) a specifická vláknina s názvem "mucilagen" z psyllia.

  Royal Canin - Canine Giant Puppy

  Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen (s hmotností nad 45kg v dospělosti) od 2 - 8mi měsíců věku. Regulovaný energetický obsah a hladina bílkovin řídí pozvolný růst, vyvážený poměr vápníku a fosforu zajišťuje mineralizaci kostí. Hladina chondroitinu a glukosaminu 500mg/kg pro posílení pevnosti a pružnosti kloubních chrupavek. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
  Od 7,22 €

  Royal Canin - Canine Giant Starter M&B 15 Kg

  Kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen v období odstavu (3 týdny) až do věku 2 měsíců a pro feny velkých a obřích plemen od konce březosti (42. den) po období kojení. Jako velké a obří plemeno je v tomto případě chápán pes nad 45kg v dospělosti. Receptura obsahuje prvky, které jsou přítomny v mateřském mléce. Specifické složky krmiva aktivně přispívají k bezpečnému trávení štěňat a posilují jejich přirozenou obranyschopnost. Nutriční profil krmiva odpovídá i vysoké energetické potřebě feny na konci březosti a v období kojení. Granule po zalití tekutinou velmi snadno přechází na kašovitou konzistenci, která je pro štěňata v období odstavu velmi vhodná jako postupný přechod na pevnou stravu.
  94,35 € 78,06 €

  Royal Canin - Canine Maxi Adult

  Pro dospělé psy od 26 do 45 kg od 15 měsíců do 5 let. Program optimální bezpečnosti trávení, přídavek taurinu pro podporu srdeční činnosti. Vyšší hladina glukosaminu a chondroitinu pro dobrou pohyblivost kloubů, EPA a DHA (0,4%) s protizánětlivými účinky. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
  Od 21,48 €

  Royal Canin - Canine Maxi Adult 5+ 15 Kg

  Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé psy s hmotností od 25 - do 45kg od 5ti let věku. S komplexem vzájemně se doplňujících antioxidantů: vitamínu E a C, polyfenolů ze zeleného čaje a hroznů pro ochranu buněk a omezení vlivu volných radikálů. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Zvýšená dávka chondroitinu a glukosaminu a EPA a DHA s příznivými účinky na pohybovou soustavu, přídavek taurinu na podporu činnosti srdce. Obsahuje fruktooligosacharidy, rýži a vlákninu z řepných řízků pro bezpečné a stabilizované trávení. Receptura je obohacena o složky omezující tvorbu zubního kamene.
  81,10 € 67,11 €

  Royal Canin - Canine Maxi Digestive

  Kompletní krmivo Royla Canin pro velká plemena psů s citlivým trávením. Obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny (L.I.P.), směs prebiotik (FOS) a vlákninu k zajištění stability trávícího traktu.
  Od 59,48 €

  Royal Canin - Canine Maxi Junior

  Pro štěňata od firmy Royal Canin v dospělosti vážící od 26 do 45kg od 2 do 15 měsíce věku. Bezpečný a harmonický růst pomocí vyvážené energie, hladiny bílkovin, vápníku a fosforu. Vyšší obsah glukosaminu a chondroitinu pro rozvoj silných a zdravých kloubů, EPA a DHA s protizánětlivými účinky. Podpora silné přirozené obranyschopnosti prostřednicvtvím patentovaného komplexu antioxidantů (taurin, lutein, vitamíny E a C) a mannan-oligosacharidů. Vysoce chutné krmivo vybraným složením, obsahem exkluzivních přírodních dochucovadel a obalu, který dokonale uchovává krmivo v čerstvém stavu.
  Od 7,31 €

  Royal Canin - Canine Maxi Junior Active 15 Kg

  Kompletní krmivo pro psy Royal Canin pro štěňata velkých plemen s vysokými energetickými nároky (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců. Pro udržení ideální hmotnosti a harmonický růst štěňat velkých plemen s potřebou vyššího příjmu energie (vysoký stupeň tělesné aktivity, pohyb venku).
  86,39 € 71,48 €

  Royal Canin - Canine Maxi Light Weight

  Kompletní krmivo Royal Canin pro psy v dospělosti od 26 do 45kg hmotnosti pro prevenci nadváhy nebo pro návrat k ideální hmotnosti se sníženým obsahem energie, s přídavkem L-karnitinu (200mg/kg) pro lepší využití energetických rezerv a s vyšším obsahem vlákniny pro pocit sytosti bez omezení příjmu krmiva.

  Royal Canin - Canine Maxi Starter M&B

  Kompletní krmivo pro štěňata do 45kg v dospělosti v období odstavu (3 týdny) až do věku 2 měsíců a pro feny středních a velkých plemen do 45kg v dospělosti od konce březosti (42. den) po období kojení. Receptura obsahuje prvky, které jsou přítomny v mateřském mléce. Specifické složky krmiva aktivně přispívají k bezpečnému trávení štěňat a posilují jejich přirozenou obranyschopnost. Nutriční profil krmiva odpovídá i vysoké energetické potřebě feny na konci březosti a v období kojení. Granule po zalití tekutinou velmi snadno přechází na kašovitou konzistenci, která je pro štěňata v období odstavu velmi vhodná jako postupný přechod na pevnou stravu.
  Od 27,42 €

  Royal Canin - Canine Maxi Sterilised

  Kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy velkých plemen (26-44 kg) od 15tého měsíce věku. Určeno zejmén apro zvířata se sklonem přibírat na váze. MAXI STERILISED přispívá k udržování ideální hmotnosti kastrovaných psů díky upravenému dávkování a receptuře, která kombinuje zvýšené procento proteinů (28%) a snížený obsah tuku (13%). L-karnitin napomáhá metabolismu tuků. Receptura rychleji navozuje pocit sytosti a důsledkem je snížení pocitu hladu mezi krmením. Obsahem chondroprotektiv podporuje zatížené kosti a klouby psů velkých plemen.

  Royal Canin - Canine Medium Adult

  Royal Canin Pro dospělé psy od 11 do 25kg od 12 měsíců do 7 let. Granule jsou svou velikostí uzpůsobeny velikosti psa. Nižší obsah tuku při dostatečné pohybové zátěži působí jako prevence udržování optimální tělesné hmotnosti.
  Od 22,59 €

  Royal Canin - Canine Medium Adult 7+

  Kompletní krmivo pro dospělé psy váhové kategorie od 10 do 25kg živé hmotnosti od 7mi do 10ti let věku. Vyšší obsah vit.E a C chrání buňky před poškozením volnými radikály a zpomaluje tak stárnutí organismu, olej z brutnáku lékařského pomáhá udržet velmi dobrou kvalitu kůže a srsti. Nižší obsah fosforu snižuje riziko onemocnění ledvin. Kontrola střevního průchodu i ve vyšším věku je zabezpečena fructo-oligosacharidy a vlákninou z řepných řízků.
  Od 23,69 €

  Royal Canin - Canine Medium Digestive

  Royal Canin pro dospělé a stárnoucí psy středních plemen (s hmotností 11-25 kg) s citlivějším trávením. Obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny (L.I.P.), směs prebiotik (FOS) a vláken k zajištění rovnováhy ve střevní mikroflóře ke zlepšení kvality stolice.

  Royal Canin - Canine Medium Junior

  Royal Canin pro štěňata v dospělosti vážící od 11 do 25kg od 2 do 12 měsíce věku. Frukto - oligosacharidy obsažené v krmivu napomáhají k udržení rovnováhy střevní mikroflóry.
  Od 7,31 €

  Royal Canin - Canine Medium Light Weight

  Kompletní krmivo pro dospělé kastrované psy středních plemen (11-25 kg) od věku nad 12 měsíců. Pro psy se sklonem k přibírání na váze. Upravené dávkování a receptura, která kombinuje zvýšené procento proteinů (28%) a snížený obsah tuku(13%). L-karnitin napomáhá metabolismu tuků. Receptura rychleji navozuje pocit sytosti a důsledkem je snížení pocitu hladu mezi krmením. Patentovaný synergický komplex antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály.

  Royal Canin - Canine Medium Starter M&B

  Kompletní krmivo Royal Canin pro březí a kojící feny malých a středních plemen a jejich štěňata do věku 2 měsíců. Jako malé a střední plemeno je v tomto případě chápán pes od 11kg do 25kg v dospělosti. Receptura obsahuje účinné látky pro bezpečné trávení a posílení imunitního systému. A proč stratér? Granule starteru mají speciální strukturu - snadno natahují tekutinu, přičemž získávají kašovitou konzistenci, která feně a odstaveným štěňatům usnadňuje jejich příjem. Starter je ideální pro návyk štěňat na pevnou stravu.
  Od 7,41 €

  Royal Canin - Canine Medium Sterilised

  Kompletní krmivo Royal Canin pro dospělé kastrované psy středních plemen (11-25 kg) od věku nad 12 měsíců. Pro psy se sklonem k přibírání na váze. Upravené dávkování a receptura, která kombinuje zvýšené procento proteinů (28%) a snížený obsah tuku(13%). L-karnitin napomáhá metabolismu tuků. Receptura rychleji navozuje pocit sytosti a důsledkem je snížení pocitu hladu mezi krmením. Patentovaný synergický komplex antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály.

  Royal Canin - Canine Mini Adult

  Royal Canin pro dospělé psy malých plemen od 1 do 10kg od 10 měsíců do 8 let. Udržuje ve formě. Vysoce stravitelný, obsahuje frukto - oligosacharidy pro rovnováhu střevní mikroflóry. Granule jsou svou velikostí uzpůsobeny velikosti psa. Speciální struktura a tvar spolu s přídavkem polyfosfátu sodíku redukuje tvorbu zubního kamene. Receptura obsahuje L - karnitin, který upravuje metabolismus tukových zásob. Snížený obsah fosforu působí preventivně proti onemocnění ledvin.
  Od 5,93 €
  Filtry Close
  Kategorie