Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Arden Grange Adult Cat: Light Chicken & Potato Grain Free Recipe

  Chuťově Zajímavé Krmivo I Přes Nízkou Tučnost - Granule Jsou Střední Velikosti A Mají Kabátek Z Kuřecích Jater. Hlavní Surovinou Je Kuřecí Moučka A Čerstvé Kuřecí Maso. Zvýšený Obsah Vlákniny Pro Pocit Sytosti, Obohaceno L-Karnitinem Pro Podporu Čerpání Energie Ze Zásobních Tuků. Suroviny Původem Pouze Z Potravinářského Průmyslu.
  Od 101,00 Kč

  Brit Care Cat Angel I´M Delighted Senior

  Hypoalergenní Kompletní Kuřecí Krmivo S Rýží Pro Starší Kočky Nad 8 Let. Křupavé Granule, Které Podporují Chuť K Jídlu A Usnadňují Žvýkaní. Vysoký Obsah Rozpustné Vlákniny Z Psyllia A Jablek Napohámá Snadnějšímu Trávení Potravy. Nízký Obsah Tuku Zabraňuje Nežádoucímu Tloustnutí. Nízký Obsah Hořčíku Redukuje Koncentraci Močí A Udržuje Její Optimální Ph 6,0–6,5.
  Od 70,00 Kč

  Hills Mature Adult 7+ Active Longevity Chicken

  U Nás Každé 6. Balení Krmiva Hills Zdarma! Bližší Informace V Popise Sekce Krmiva. Kompletní krmivo pro kočky s drůbeží bílkovinou, speciálně vyvinuté pro zvířata od 7 let. Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček. Kontrolovaný obsah sodíku pro nižší zátěž vnitřních orgánů. Nižší příjem živin, které se mohou podílet na rozvoji chorobných změn. Kontrolovaný obsah fosforu pro zdravý močový trakt. Zvýšený obsah vlákniny pro zachování střevní peristaltiky. Speciální antioxidační formule omezuje oxidativní poškození buněk a podporuje funkce imunitního systému.

  Royal Canin - Feline Ageing +12

  Kompletní a vyvážené krmivo od firmy Royal Canin pro starší kočky nad 12 let. S látkami pro podporu příjmu krmiva, zpomalení stárnutí a nízký obsah fosforu pro zachování funkce ledvin.
  Od 527,00 Kč

  Royal Canin - Feline Indoor +7

  Pro kočky starší 10ti let, které žijí v pohodlí domova. Nižší obsah fosforu a sodíku šetří ledviny, glukosamin a chondroitin spolu s mastnými kyselinami Omega 3 přispívají k vyšší pohyblivosti. Granule mají jemnější strukturu a výraznější chuť.
  Od 122,00 Kč

  Royal Canin - Feline Outdoor +7

  Vyvážené a kompletní krmivo Royal Canin pro stárnoucí kočky nad 7 let s častým přístupem do venkovního prostředí a pravidelnou aktivitou. Krmivo OUTDOOR +7 pomáhá čelit prvním příznakům stárnutí - obsahuje komplex speciálních živin, které podporují vitalitu a zdraví kloubů.
  Od 122,00 Kč

  Royal Canin - Feline Sterilised 7+

  Kompletní a vyvážené krmivo Royal Canin pro kastrované kočky (nad 7 let). Krmivo STERILISED 7+ obsahuje antioxidanty (vitamíny, polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů) a esenciální mastné kyseliny.
  Od 122,00 Kč

  Brit Premium Cat Senior

  Kuřecí granulky pro kočičí seniory. S bylinky a ovocem, omáčkou s kuřecích jater. Od firmy Brit.
  Od 49,00 Kč

  MEOWING HEADS Senior Moments

  Granule “Meowing senior moments” obsahují 50 % lososa, ryb a vajec. Brusinky v receptuře zajišťují celou řadu vitamínů, které předcházejí infekcím močového ústrojí. Navíc granule obsahují chondroitin, MSM a glukosamin na podporu hybnosti kloubů, vazů a šlach.
  Od 155,00 Kč

  Calibra Cat HA Senior & Light Turkey

  Krmivo Calibra Cat HA Senior & Light Turkey jsou hypoalergenní granule určené zejména pro kočky s nadváhou, sklony k obezitě a starší kočky. Kompletní superprémiová výživa s nutričně vyváženým krůtím masem a nízkým obsahem obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky a také kočky s citlivým zažíváním.
  Od 291,00 Kč

  Nativia Cat Castrated

  Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované nebo kastrované kočky, vhodné také pro kočky starší nebo obézní. S kachnou a rýží.
  Od 214,00 Kč

  Happy Cat Best Age SENIOR

  Krmivo pro Vaši kočku ve zralém věku nad 10 let. Pro účinnou ochranu ledvin, jater a srdce obsahuje méně proteinů, sodíku a fosforu. Chutná, upravuje optimálně pH moči. Lehce stravitelné. Bez přídavku umělých barviv, vůní a konzervačních látek.
  Od 62,00 Kč

  Hill's Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken

  Krmivo s jedinečnou kombinací živin aktivních v boji proti stárnutí. Pro mladistvý vzhled Vaší starší kočičky. Lehce stravitelné, chutné. Vyzkoušejte jeho účinek.
  Od 107,00 Kč

  Hill's Feline Mature Adult 7+ Chicken

  Krmivo Hills pro štíhlou linii staršího kastrovaného zvířete. Optimální hladina minerálů pro zdravý močový trakt, vysoce kvalitní suroviny s vysokou stravitelností pro výbornou kondici a malé množství exkrementů.
  Od 381,00 Kč

  Hill's Fel. Dry SP Mature Adult 7+ Tuna 10kg

  Krmivo pro kočky ve zralém věku od 7 let. Dobrota s kuřátkem, tuňákem a krůtou, snížené množství minerálních látek pro zdraví močového ústrojí. Snadno stravitelné suroviny v čisté vstupní kvalitě. S přídavkem taurinu pro podporu srdce.
  2 016,00 Kč 1 668,00 Kč

  Applaws Cat Dry Senior

  Krmivo Applaws Cat s kuřetem pro starší kočky neobsahuje obiloviny a je konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Kuřecí maso je velmi lehce stravitelné a má nižší obsah tuku. S obsahem prebiotika pro výkonné trávení, s výtažkem z brusinek pro zdraví močových cest. S přírodními antioxidanty z citrusových plodů, krmivo je bohaté na Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro zářivý lesk srsti.
  Od 103,00 Kč

  Specific FGD Senior 2kg

  Kompletní krmivo Specific pro stárnoucí kočky nad 8 let. Zpomaluje a předchází vzniku geriatrických poruch.
  553,00 Kč 477,00 Kč

  Chicopee Cnl Cat Senior Best Age Poultry 1,5 Kg

  Chicopee pro kočky nad 8 let věku. Pro zralá léta, s veškerou péčí.
  220,00 Kč

  Chicopee Cnl Cat Senior Best Age Poultry 15 Kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky v seniorském věku. Nižší obsah energie, výborná chuť drůbežího masa.
  1 554,00 Kč