Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Specific Ced Endocrine Support

  Kompletní klinická dieta pro řešení metabolických problémů tuku, zácpy, zánětu střev, cukrovky, nutriční podpora vysokého tlaku, snížené funkce štítné žlázy, Cushingova syndromu apod.
  0Dostupné velikosti

  Diabetes mellitus, hyperlipidémie, recidivující infekce a nadváha spojené s endokrinními poruchami jako je hypotyroidismus, hyperadrenocorticismus ( Cushingova choroba ), zácpa a kolitida reagující na vlákninu. Vysoký obsah rozpustné i nerozpustné vlákniny, podpora imunitního systému (beta 1,3/1,6 glukany, omega 3 mastné kys., zvýšený obsah zinku, selenu, vit. A, E a komplex vit. B ), taurin a L-karnitin. Kontrolovaný obsah fosforu a sodíku.

  Indikace:

  Diabetes mellitus
  Hyperlipidémie
  Nutriční podpora komplikací (špatná kontrola glukózy, hyperlipidémie, hypertenze, špatná kondice srsti, rekurentní infekce a nadváha) spojených s endokrinními poruchami jako je diabetes mellitus, hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus (Cushingův syndrom)
  Zácpa, kolitida ovlivnitelná vlákninou

  Složení: pšenice, kukuřičný protein, oves, prášková celulóza, bramborový protein, rybí olej, hydrolyzovaný vepřový protein, řepná dužnina, minerály, vejce, vitamíny a stopové prvky, rybí maso, živočišný tuk, slunečnicový olej, lusky psylia, brutnákový olej, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 glukanů), taurin, L-karnitin.Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHT, BHA, propyl galát a askorbyl palmitát. Neobsahuje žádná umělá barviva a zchutňovadla.

  Dávkování:

  Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost a krmnou dávku upravit dle individuálních nároků a potřeb.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *
  Specific CED Endocrine Support 2kg
  Stará cena: 28,29 €
  24,38 €
  i h
  dodací lhůta : 5-7 dnů