Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

sport, zátěž

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aptus Pro Sport Dog Vet Pst 100G

Aptus Pro Sport Dog je určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou. Cílem používání Aptus Pro Sport Dog je zmírnit nebo úplně omezit poškození a ztrátu svalové hmoty při současném využití tukových zásob.
12,88 € 9,06 €

Happy Dog Power Plus 1kg

Happy Dog Power Plus je určen speciálně pro psí atlety.
49,68 € 56,35 €

Canvit Amino pro psy a kocky sol 125ml new

Canvit Amino obsahuje látky, které podporují organizmus při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, rekonvalescence, reprodukce a stresu všeho druhu (teplotního, nutričního i transportního).
7,82 € 6,21 €

Canvit Sport Pro Psy 100G New

Canvit Sport pokrývá zvýšené nároky organismu na vitamíny a stopové prvky u psů v zátěži. obsahuje komplex aminokyselin a omega 3,6 nenasycených mastných kyselin z přírodních zdrojů, které podporují správnou funkci svalů, kloubů a ostatních orgánů.
Od 6,30 €

Elektrolyt pro psy 1l

Elektrolyt pro psy je přípravek pro rychlou regeneraci a prevenci dehydratace psů.
10,21 € 8,46 €

Elektrolyt pro psy 500ml

Elektrolyt pro psy je přípravek pro rychlou regeneraci a prevenci dehydratace psů.
7,13 € 5,89 €

Giom Era L-Karnitin Aktiv 60 Maxi 60 Tbl

Giom Era L-Karnitin Aktiv je doporučován při sportovních aktivitách, zejména u psů, u kterých je vyžadován vrcholový výkon. Varianta MAXI je určena pro psy nad 20kg.
25,02 € 17,57 €

Giom Era L-Karnitin Aktiv 60 Mini 60 Tbl

Giom Era L-Karnitin Aktiv je vhodný pro psy všech věkových kategorií. Při sportovních aktivitách, zejména u psů, u kterých je vyžadován vrcholový výkon. balení MINI je určeno pro psy od 10kg.
14,40 € 10,17 €

Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
6,53 € 5,38 €

Pivovarské Kvasnice

Význam kvasnic pro výživu zvířat spočívá v obsahu vysoce hodnotných bílkovin a biologicky cenných dusíkatých látek, minerálních látek, mikroprvků, enzymů, nukleotidů, glycidů a oligosacharidů.
Od 4,05 €

Škvarky 500g

Jako přídavek do krmné dávky s vysokým podílem lehce stravitelných živočišných tuků. Vynikající pro psy v zátěži. 100% vepřové škvarky bez obsahu soli. V zimních měsících zdroj potřebné energie. Dodáváme mražené.
0,83 €

Calopet gel 120g

CALO-PET pasta umožňuje dodávat psům a kočkám energii v koncentrované formě. Pasta obsahuj též důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin. Aplikace tohoto preparátu je vhodná zejména při nedostatcích ve výživě či při nechutenství nebo při nedostatečném příjmu potravy, v průběhu rekonvalescence po nemoci a po operaci, při stavech vyčerpanosti a při potřebách zvýšené výkonnosti.
18,35 € 15,18 €

Carnitin-E-Mulgat Sol 100Ml

L-carnitin s vitamínem E (psi, kočky) k podpoře srdeční činnosti při její chronické nedostatečnosti, ke zvýšení krátkodobé fyzické a psychické kondice.
22,63 € 15,92 €

Annamaet Impact

Annamaet Impact je vysoce energetické doplňkové krmivo pro psy, které lze použít například pro zvýšení energetického obsahu denní krmné dávky psům s vysokou zátěží (také např. kojící feny), vhodný je též pro psy po operacích nebo oslabené jedince či psy s problematickým příjmem potravy.
Od 25,12 €

Annamaet Glycocharge

Annamaet Glycocharge je doplňkové krmivo v prášku určené pro rychlé doplnění zásob svalového glykogenu po zátěži. Vhodné je pro psy všech plemen a životních stádií.
Od 27,23 €

CAPRAVERUM DOG imuno-aktiv 30tbl

CAPRAVERUM DOG imuno - activ je veterinární vitamínovo - minerální přípravek pro dospělé aktivní, pracovní,sportovní a chovné psy, také i pro psy v programu snižování hmotnosti, psy ohrožených chorobami srdce, svalů a kůže. Tablety na bázi kozího mléka obohacené zinkem, mědí, selenem, L-Taurinem, L-Karnitinem a čtrnácti vitamíny.
13,94 € 11,55 €

Canvit BARF Coconut Oil 600 g

Kokosový olej pro psy jako dobře využitelný zdroj energie pro psy v aktivním režimu.
18,17 € 14,54 €