Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Sportmix

  Krmivo je původem ze Spojených států amerických, odkud se k nám také dováží. Velmi přiznivě vychází porovnání jeho ceny a kvality. V případě, že by jste měli zájem o další informace, než ty, které jsou uvedeny v popiscích, můžete navštívit www.sportmix.com. Výrobce Wells Pet Food Company, Monmouth, Il 61462, USA. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Sportmix Adult Maintenance Mini Chunk 20Kg

  Kvalitně a levně, značka krmiva Sportmix pro dospělé psy menších plemen. S masem a kuřetem.
  955,00 Kč

  Sportmix Hight Energy Adult Chunk 20Kg

  Receptura krmiva Sportmix je sestavena pro dospělé psy s vyššími nároky na výživu z důvodu jejich vysoké zátěže nebo z důvodu chladného prostředí, ve kterém žijí. Velikost granulí je uzpůsobena pro střední a velké psy.
  1 110,00 Kč

  Sportmix Hight Energy Mini Chunk 20Kg

  Receptura krmiva Sportmix je sestavena pro dospělé psy malých plemen s vyššími nároky na výživu z důvodu jejich vysoké zátěže nebo z důvodu chladného prostředí, ve kterém žijí. Drůbež a rybí maso je alternativou proti krmivům postavených čistě na drůbeží bílkovině.
  1 110,00 Kč

  Sportmix Hight Protein 20Kg

  Příznivý poměr ceny a kvality v krmivech pro aktivní psy značky Sportmix. Hladina bílkovin 27%.
  933,00 Kč

  Sportmix Wholesomes Jehněčí S Rýží 12Kg

  Receptura krmiva Sportmix s jehněčím masem a rýží je určena na podporu zdravé kůže a srsti. Hlavním zdrojem bílkovin je pouze vysoce kvalitní jehněčí maso. Toto krmivo je vyrobeno bez bílkovin obsahující vysokou vlhkost a bez běžných obilovin, jako je kukuřice, pšenice a sojové boby.
  931,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie