Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  spot-on (pipety)

  Jako antiparazitka označujeme přípravky (výrobky) s obsahem látek, která používáme proti parazitózám zvířat. Parazitózy podle jejich původců rozlišujeme na dvě základní skupiny a to na ektoparazitózy (způsobené zevními parazity) a endoparazitózy (způsobené parazity vnitřními). Léčiva působící proti vnitřním parazitům (přípravky na tzv. "odčervení") u nás nelze zakoupit, lze je získat pouze u Vašeho veterinárního lékaře nebo v lékarně. Přípravky působící na zevní parazity (ektoparazitika) u nás zakoupit lze. Ektoparazitika se dělí do dvou skupin a to podle jejich účinku na parazita. První skupinu tvoří přípravky, které mají účinek pouze repelentní (odpuzující) - většinou se jedná o přípravky na bázi rostlinných silic, olejů apod. (u nás tzv. antiparazitální "eko"prostředky). Druhou skupinu tvoří přípravky, které mají na parazity účinek letální (smrtící). Do této skupiny patří výrobky s různou účinnou látkou. Od použité účinné látky se odvíjí jejich délka působení a účinnost, též použitelnost pro určitý druh zvířat. Bližší informace nalezente vždy v popise výrobku. 

  Sortiment skupiny výrobků s letálním účinkem spadá do kategorie tzv. vyhrazených veterinárních léčiv. Čtěte pozorně informace o výrobku! Před použitím čtěte obal výrobku i jeho příbalovou informaci! Věnujte pozornost upozorněním! Případné nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout stejně jako u každého jiného léčiva (např. průjem, třes, apatie, kožní vyrážka - i u majitele zvířete po aplikaci apod.) nám hlaste na e-mail: obchod@mujpes.cz nebo na tel. 775 33 15 73. Pro potřebu identifikace výrobku a jeho přesné určení je třeba uschovat originální balení. Je možné také hlásit nedostatečnou účinnost antiparazitka, která by mohla být způsobena zvýšenou odolností parazita proti jeho působení (!!ne způsobenou nevhodným používáním nebo dávkováním). Informace tohoto charakteru se předávají dozorovým orgánům nad trhem s vet. léčivými přípravky. 

  Při výběru vhodného ektoparazitka doporučujeme sezóně měnit výrobky takovým způsobem, aby docházelo ke střídání účinných látek. V případěm že si nebudete výběrem ektoparazitka jisti, volejte tel. 775 33 15 73 (Po - Pá 8.30 - 17.00hod.) nebo nám pište na e-mail: obchod@mujpes.cz. Pozor! Uvedený telefon neslouží pro objednání zboží! Pouze pro konzultace v oblasti antiparazitik! 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Advantix Spot On pro psy

  Spot On Advantix poskytuje trojí ochranu a to proti klíšťatům, blechám i komárům. Jednoduchá aplikace, účinnost až po dobu jednoho měsíce.
  Od 11,50 €

  Fipron 134mg Spot-On Dog M sol 1x1,34ml

  FIPRON spot-on pro psy je účinný proti napadení blechami po dobu přibližně 2 měsíců a proti napadení klíšťaty po dobu až do 1 měsíce, v závislosti na síle zamoření prostředí.
  7,64 € 6,85 €

  Fipron 268mg Spot-On Dog L sol 1x2,68ml

  Veterinární Přípravky
  9,20 € 8,23 €

  Fipron 402mg Spot-On Dog XL sol 1x4,02ml

  FIPRON spot-on pro psy je účinný proti napadení blechami po dobu přibližně 2 měsíců a proti napadení klíšťaty po dobu až do 1 měsíce, v závislosti na síle zamoření prostředí.
  11,36 € 10,17 €

  Fipron 67mg Spot-On Dog S sol 1x0,67ml

  FIPRON spot-on pro psy je účinný proti napadení blechami po dobu přibližně 2 měsíců a proti napadení klíšťaty po dobu až do 1 měsíce, v závislosti na síle zamoření prostředí.
  6,26 € 5,61 €

  Fypryst Spot-on Dog sol

  Přípravek je účinný proti napadení blechami po dobu dvou měsíců a proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů v závislosti na síle zamoření prostředí. Fypryst působí preventivně a léčebně i proti napadení všenkami.
  Od 6,39 €

  Flevox Spot-On Dog sol

  Roztok pro nakapání na kůži pro psy proti blechám a klíšťatům. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami přetrvává po dobu 8 týdnů. Blechy po napadení zvířete jsou zabity během 48 hodin.
  Od 3,77 €

  Frontline Combo Spot-on Dog

  Pipeta pro psa, která chrání Vaše zvíře po dobu 2 měsíců proti blechá a chrání Vaše zvíře po dobu 1 měsíce proti klíšťatům.
  Od 10,95 €

  Frontline Spot-On Dog MONO

  Frontline je určen: léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami u psů.
  Od 9,52 €

  Frontline Tri-Act pro psy Spot-on 1 pip

  K léčbě a prevenci napadení blechami nebo klíšťaty, kde je nezbytný repelentní účinek (bránící sání) proti flebotomům, krev sajícím mouchám nebo komárům . K léčbě a prevenci napadení blechami druhu Ctenocephalides felis a k prevenci napadení blechami druhu Ctenocephalides canis.
  Od 12,42 €

  Effipro Duo Spot-On

  Effipro spot on chrání před dospělci blech a klišťat i před vývojovými stádiemi blech v prostředí. Blechy a klíšťata usmrcuje kontaktem, brání vývoji nedospělých stádií blech po dobu 3 měsíců.
  Od 30,36 €

  Top Spot On Dog L 1X3ml/Apl.

  Ochranu psů proti blechám 3 měsíce a proti klíšťatům 4 týdny.
  9,75 € 8,74 €

  Top Spot On Dog M 1X2ml/Apl.

  Ochranu psů proti blechám 3 měsíce a proti klíšťatům 4 týdny. Pro psy od 15 do 30kg hmotnosti.
  7,36 € 6,62 €

  Top Spot On Dog S 1X1ml/Apl.

  Ochranu psů proti blechám 3 měsíce a proti klíšťatům 4 týdny. Pro psy do 15kg hmotnosti.
  4,97 € 4,46 €

  Fypryst Combo Spot On A.U.V. Sol

  FYPRYST combo je roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro střední psy s hmotností 10-20kg s účinností proti blechám a klíšťatům.
  Od 7,18 €

  Ataxxa Spot-on Dog

  Spot on- roztok pro nakapání na kůži v případě napadení Vašeho psa blechami. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů.
  Od 8,42 €

  Exspot a.u.v. sol 1x1ml

  Spot-on pro psy proti blechám klíšťatům a pakomárům. 1 tuba pro psy do 15 kg, 2 tuby pro psy nad 15 kg. Účinek 4 týdny po podání.
  6,35 € 4,28 €
  Filtry Close
  Kategorie