Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  srdce, cévy

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci.

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

   

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Canine K/D Dry

  Kompletní krmivo pro Vašeho pesjka v případě chronického onemocnění ledvin (IRIS fáze 1–3) , renální forma leishmaniózy nebo pokud má časté srdeční potíže.
  Od 561 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine K/D konzerva 370 g

  Konzerva pro stavy ledvinového selhání a častých srdečních obtíží.
  88 Kč 78 Kč

  Royal Canin Vd Dog Dry Cardiac Ec26

  Krmivo pro podporu činnosti srdce se sníženým obsahem sodíku, vysoce chutné.
  Od 446 Kč

  Royal Canin Vd Dog Konz. Cardiac 12x410 G

  Vlhké krmivo pro psy se zvýšeným krevním tlakem, pro psy s problémem se srdcem. Kompletní krmivo.
  1080 Kč 985 Kč

  Royal Canin VD Dog konz. Cardiac 410 g

  Vlhké krmivo pro psy se zvýšeným krevním tlakem, pro psy s problémem se srdcem. Kompletní krmivo.
  104 Kč 93 Kč

  Specific Ckd Heart & Kidney Support

  Kompletní dieta pro psy s chronická ledvinovou nedostatečností, jaterní nedostatečností (vyjma cholestatických pacientů), městnavé srdeční nedostatečnosti, urolitiázy (urátová, oxalátová a cystinová).
  Od 491 Kč

  Hill's PD Canine K/D Early Stage Dry

  Klinická dieta firmy Hills, která je doporučována jako kompletní krmení při chronickém selhání ledvin, renální formy leishmaniózy a raném stadiu srdečních poruch. Vysoká chutnost.
  Od 495 Kč

  Specific CKW Kidney Support 6x300g

  Paštiky pro pejsky trpící chronickou ledvinovou nedostatečností, jaterní nedostatečností (vyjma cholestatických pacientů), městnavou srdeční nedostatečností, urolitiázou (urátová, oxalátová a cystinová). Kompletní vlhké krmivo.
  487 Kč 420 Kč

  Specific Cod Omega Plus Support

  Dermatologické změny s hypersenzitivní zánětlivou reakcí (atopie, bleší alergie), problémy kůže a srsti reagující na zvýšené hladiny NMK, vitamínů a minerálů, artritidy a kolitidy, stavy vyžadující zvýšený přísun omega 3 mastných kys. (kachexie, neoplazie, poruchy imunity), krmení pro zdravé psy.
  Od 848 Kč

  VetExpert VD 4T Renal Dog

  Veterinární dieta pro psy při chronickém selhání ledvin nebo raném selhávání srdce. S upraveným obsahem minerálních látek, sníženým obsahem lehce stravitelných bílkovin, s přidanou alfa lipovou kyselinou jakou ochrannou před vysokým množstvím volných radikálů v organismu. Doporučuje se jako jediné krmivo.
  Od 290 Kč

  Vet Life Natural Canine Dry Cardiac

  Krmivo VET LIFE pro zvláštní účely výživy pro psy určené pro podporu srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství sodíku a vyvážený poměr draslíku a sodíku.
  Od 460 Kč

  Vet Life Natural Canine Dry Renal

  Farmina Vet Life Renal je kompletní dietetické krmivo pro dospělé psy určené pro podporu  renálních funkcí v případě chronické nebo dočasné renální insuficience.
  Od 460 Kč