Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  srdce, oběhový systém

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hill's Feline K/D Dry

  Veterinární dieta jako kompletní krmivo pro kočičky, kterým selhávají ledviny nebo mají srdeční potíže, případně s tvorbou usazenin a močových kamenů v ledvinách. Zkrmování receptury znamená prodloužení života Vaší kočky, klinicky prověřeno. Vysoce stravitelné bílkoviny, nízký obsah fosforu.
  Od 150 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Chicken 12 x 85 g

  Kapsičky pro kočičky s nemocnými ledvinami, s problémy s tvorbou usazenin v ledvinách a v ledvinové pánvičce, se srdečním selháním. Kompletní krmivo s kuřecím a vepřovým masem.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Beef 12 x 85 g

  Kompletní vlhké krmení pro kočičky a kocoury s onemocněním ledvin, sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách a selhávajícím nebo nemocným srdíčkem. S přídavkem hovězího masa pro zvýšení chutnosti.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D kapsička Salmon 12 x 85 g

  Kapsička veterinární diety s lososem pro kočičky s problémy v horní části močového ústrojí (ledviny, ledvinová pánvička), s tvorbou usazenin a močových kamenů a se srdečními obtížemi.
  434 Kč 389 Kč

  Hill's Prescription Diet Feline K/D konzerva - hrubě mletá 156 g

  Konzervička kuřecího a vepřového masíčka v dietě pro kočičky s nemocnými ledvinami, srdíčkem nebo se sklonem k tvorbě usazenin v ledvinách. Kompletní krmivo.
  52 Kč 47 Kč

  Hill's Fel. K/D Early Stage

  Kompletní krmivo pro kočky s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1) a kočky se srdečními poruchami.
  Od 489 Kč

  Hill's Fel. kapsa PD K/D + Early Stage (12x85g)

  Kapsičky pro kočičky plné chutného krmiva, které potřebují. Pro zvířata s chronickým onemocnění ledvin (stadium IRIS 1), pro kočičky se srdečními obtížemi.
  477 Kč 411 Kč

  Specific FKD Kidney Support 2kg

  Granule Specific v receptuře, která má svým složením pomoci zvířatům s ledvinovou, jaterní nebo srdeční nedostatečností a při tvorbě ledvinových kamenů.
  568 Kč 490 Kč

  Specific FKW Kidney Support 7x100g

  Krmivo Specific ve vaničkách ve formě paštiky pro pomoc při řešení ledvinové, srdeční nebo jaterní nedostatečnosti, pomáhá také rozpustit ledvinové kameny nebo působí proti jejich vzniku.
  239 Kč 214 Kč

  Vet Life Natural Feline Dry Cardiac

  Vet Life Cardiac je kompletní dietetické krmivo pro kočky určené pro podporu srdeční funkce v případě chronické srdeční nedostatečnosti. Krmivo obsahuje snížené množství sodíku a vyvážený poměr draslíku a sodíku.
  Od 509 Kč

  Vet Life Natural Feline Dry Renal

  Vet Life Renal je kompletní krmivo z řad speciálních diet pro kočky s chronickým nebo akutním selháním ledvin. Obsahuje nízké množství fosforu a snížený obsah vysoce kvalitních bílkovin.
  Od 128 Kč