Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

srst - kvalita

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aptus Eforion Forte Vet Cps 45

26,22 € 18,45 €

Biotin forte gel (Dog Fellgel) 100ml

Biotin forte gel je tekutý přípravek s vitaminem H k dosažení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace.
14,95 € 16,28 €

Brit Care Lososový Olej Pes

Brit Care Lososový Olej je doplněk výživy pro psy, který pomáhá řešit některé zdravotní problémy jako je lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen atd.
Od 7,87 €

CANINA Biotin forte sypká

CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
Od 17,62 €

CANINA Biotin forte tbl.

Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
Od 18,91 €

CANINA PETVITAL Biotin tabs.

Přípravek CANINA PETVITAL Biotin je s vysokým obsahem vitaminu H (1.000.000 mcg biotinu v 1000 g) a dalších látek, které působí velmi příznivě na přeschlou, lupovitou a svědivou pokožku a suchou, lámavou srst.
Od 16,28 €

Canvit Biotin Pro Psy 100G New

Komplex proaktivních látek v doplňku Canvit Biotin (biotin, zinek, vitamínů skupiny B a methioninu) podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků.
Od 5,61 €

Dermanorm Kapsle 90 Cps

Dermanorm olej v kapslích. Přípravek je účinný při různých klinických onemocněních kůže a atopických ekzémech, pro které je charekteristický pruritusn (zarudnutí), suchá a zesílená kůže a šupinatý povrch kůže (lupy apod.).
30,96 € 21,80 €

Ecosin - Chytrá Houba

Chytrá houba Ecosin je biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (paznehty, kopyta, drápy aj.).
Od 13,02 €

Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml

Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin.
15,09 € 12,51 €

Farnam Super 14

Krmný doplněk pro srst špičkové kondice. Nejoblíbenější americký krmný doplněk a kondicionér kůže a srsti pro koně, psy a kočky. Výstavní srst za pouhých 30 dnů.
Od 37,54 €

Fitmin Srst

Fitmin srst je přípravek, který optimalizuje stav kůže, srsti a drápů.

Giom Era Forte Na Srst Biotin Pro Psy A Kočky

Giom Biotin je ten správný přípravek pro zdravý vývoj kůže, lesk a správné zabarvení srsti. Vysoký obsah biotinu, zinku a vitamínu E.
Od 8,10 €

Kronch Lososový Olej

Kronch lososový olej pro psy je svým účinkem i způsobem zpracování ojedinělým výrobkem na našem trhu. Olej pochází z lososa žijícího v hlubokých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má vysoký podíl stále častěji diskutovaných Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a to pro psa ve vysoce využitelné formě, jasně červeno/oranžovou barvu a příjemnou chuť.
Od 14,26 €

Lososový olej RAK

Špičkový lososový olej prvotřídní superprémiové kvality. Lososový olej RAK je dovážen z Dánska a splňuje veškeré normy EU pro podávání domácím mazlíčkům i krmné zvěři.
Od 9,38 €

Topstein Fish Cod 250ml

Čistý, za studena zpracovaný olej Topstein Fish Cod z ryb jihoamerických moří, bez barviv a chemie.
7,77 € 8,23 €

Canvit Biotin Maxi Pro Psy 230G New

Přípravek s označením Canvit Biotin Maxi je vhodný pro psy nad 25 kg: dlouhosrsté psy, bílé psy, línající psy nebo psy u nichž je vyžadována vysoká kvalita srsti a perfektní vzhled. 
Od 7,91 €

Canvit Biotin Pro Psy Nový Tbl 100 G

Tabletová forma přípravku Canvit Biotin podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků. Snadné dávkování.
8,10 € 5,70 €

Canvit Natural Line Fish oil 250ml

Canvit Fish oil, olej z mořských úhořů obsahuje vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA, ALA).
8,51 € 7,04 €

Canvit Natural Line Linseed oil 250ml

Lněný olej má pozitivní vliv na mozek a srdce, stimuluje imunitní systém, zmirňuje nervozitu a stres a zvyšuje koncentraci zvířete. Známy jsou také jeho blahodárné účinky na stav kůže a srst psů.
10,53 € 8,69 €