Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  srst - kvalita

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Biotin forte gel (Dog Fellgel) 100ml

  Biotin forte gel je tekutý přípravek s vitaminem H k dosažení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace.
  14,95 € 16,28 €

  Brit Care Lososový Olej Pes

  Brit Care Lososový Olej je doplněk výživy pro psy, který pomáhá řešit některé zdravotní problémy jako je lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen atd.
  Od 8,13 €

  CANINA Biotin forte sypká

  CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
  Od 17,62 €

  CANINA Biotin forte tbl.

  Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
  Od 18,91 €

  CANINA PETVITAL Biotin tabs.

  Přípravek CANINA PETVITAL Biotin je s vysokým obsahem vitaminu H (1.000.000 mcg biotinu v 1000 g) a dalších látek, které působí velmi příznivě na přeschlou, lupovitou a svědivou pokožku a suchou, lámavou srst.
  Od 16,28 €

  Canvit Biotin Pro Psy

  Komplex proaktivních látek v doplňku Canvit Biotin (biotin, zinek, vitamínů skupiny B a methioninu) podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků.
  Od 5,91 €

  Dermanorm Kapsle 90 Cps

  Dermanorm olej v kapslích. Přípravek je účinný při různých klinických onemocněních kůže a atopických ekzémech, pro které je charekteristický pruritusn (zarudnutí), suchá a zesílená kůže a šupinatý povrch kůže (lupy apod.).
  27,14 € 23,37 €

  Ecosin - Chytrá Houba

  Chytrá houba Ecosin je biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (paznehty, kopyta, drápy aj.).
  Od 14,12 €

  Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml

  Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin.
  14,81 € 13,29 €

  Farnam Super 14

  Krmný doplněk pro srst špičkové kondice. Nejoblíbenější americký krmný doplněk a kondicionér kůže a srsti pro koně, psy a kočky. Výstavní srst za pouhých 30 dnů.
  Od 57,22 €

  Fitmin Srst

  Fitmin srst je přípravek, který optimalizuje stav kůže, srsti a drápů.

  Giom Era Forte Na Srst Biotin Pro Psy A Kočky

  Giom Biotin je ten správný přípravek pro zdravý vývoj kůže, lesk a správné zabarvení srsti. Vysoký obsah biotinu, zinku a vitamínu E.
  Od 10,21 €

  Kronch Lososový Olej

  Kronch lososový olej pro psy je svým účinkem i způsobem zpracování ojedinělým výrobkem na našem trhu. Olej pochází z lososa žijícího v hlubokých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má vysoký podíl stále častěji diskutovaných Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a to pro psa ve vysoce využitelné formě, jasně červeno/oranžovou barvu a příjemnou chuť.
  Od 15,46 €

  Topstein Fish Cod 250ml

  Čistý, za studena zpracovaný olej Topstein Fish Cod z ryb jihoamerických moří, bez barviv a chemie.
  7,77 € 8,23 €

  Canvit Biotin Maxi Pro Psy

  Přípravek s označením Canvit Biotin Maxi je vhodný pro psy nad 25 kg: dlouhosrsté psy, bílé psy, línající psy nebo psy u nichž je vyžadována vysoká kvalita srsti a perfektní vzhled.
  Od 9,46 €

  Canvit Biotin Pro Psy Nový Tbl 100 G

  Tabletová forma přípravku Canvit Biotin podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků. Snadné dávkování.
  6,90 € 6,16 €

  Kvasnice pivovarské pro psy 8in1 260 tbl

  Tabletová forma kvasnic, česneku, hodnotného rybího tuku (omega 3 mastné kyseliny) a speciálně vyvážených vitamínů a mikroživin.
  6,53 € 5,84 €

  Lososový Olej Pes Grizzly Wild Salmon

  Grizzly Salmon Oil je vyráběn výhradně z volně žijících aljašských lososů. Doplňek stravy bohatý na EPA a DHA Omega-3 mastných kyselin.
  Od 12,33 €