srst - kvalita

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Aptus Eforion Forte Vet Cps 45

570,00 Kč 401,00 Kč

Biotin forte gel (Dog Fellgel) 100ml

Biotin forte gel je tekutý přípravek s vitaminem H k dosažení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace.
325,00 Kč 354,00 Kč

Brit Care Lososový Olej Pes

Brit Care Lososový Olej je doplněk výživy pro psy, který pomáhá řešit některé zdravotní problémy jako je lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací, poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen atd.
Od 171,00 Kč

CANINA Biotin forte sypká

CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
Od 383,00 Kč

CANINA Biotin forte tbl.

Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
Od 411,00 Kč

CANINA PETVITAL Biotin tabs.

Přípravek CANINA PETVITAL Biotin je s vysokým obsahem vitaminu H (1.000.000 mcg biotinu v 1000 g) a dalších látek, které působí velmi příznivě na přeschlou, lupovitou a svědivou pokožku a suchou, lámavou srst.
Od 354,00 Kč

Canvit Biotin Pro Psy 100G New

Komplex proaktivních látek v doplňku Canvit Biotin (biotin, zinek, vitamínů skupiny B a methioninu) podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků.
Od 122,00 Kč

Dermanorm Kapsle 90 Cps

Dermanorm olej v kapslích. Přípravek je účinný při různých klinických onemocněních kůže a atopických ekzémech, pro které je charekteristický pruritusn (zarudnutí), suchá a zesílená kůže a šupinatý povrch kůže (lupy apod.).
673,00 Kč 474,00 Kč

Ecosin - Chytrá Houba

Chytrá houba Ecosin je biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (paznehty, kopyta, drápy aj.).
Od 283,00 Kč

Ecosin chytrá houba Dermasin oil 100ml

Napomáhá regeneraci drobných ložisek poškozené pokožky a může být doplňkem po aplikaci přípravku Chytrá houba Ecosin.
332,00 Kč 275,00 Kč

Farnam Super 14

Krmný doplněk pro srst špičkové kondice. Nejoblíbenější americký krmný doplněk a kondicionér kůže a srsti pro koně, psy a kočky. Výstavní srst za pouhých 30 dnů.
Od 816,00 Kč

Fitmin Srst

Fitmin srst je přípravek, který optimalizuje stav kůže, srsti a drápů.

Giom Era Forte Na Srst Biotin Pro Psy A Kočky

Giom Biotin je ten správný přípravek pro zdravý vývoj kůže, lesk a správné zabarvení srsti. Vysoký obsah biotinu, zinku a vitamínu E.
Od 176,00 Kč

Kronch Lososový Olej

Kronch lososový olej pro psy je svým účinkem i způsobem zpracování ojedinělým výrobkem na našem trhu. Olej pochází z lososa žijícího v hlubokých vodách Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má vysoký podíl stále častěji diskutovaných Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a to pro psa ve vysoce využitelné formě, jasně červeno/oranžovou barvu a příjemnou chuť.
Od 310,00 Kč

Lososový olej RAK

Špičkový lososový olej prvotřídní superprémiové kvality. Lososový olej RAK je dovážen z Dánska a splňuje veškeré normy EU pro podávání domácím mazlíčkům i krmné zvěři.
Od 204,00 Kč

Topstein Fish Cod 250ml

Čistý, za studena zpracovaný olej Topstein Fish Cod z ryb jihoamerických moří, bez barviv a chemie.
169,00 Kč 179,00 Kč

Canvit Biotin Maxi Pro Psy 230G New

Přípravek s označením Canvit Biotin Maxi je vhodný pro psy nad 25 kg: dlouhosrsté psy, bílé psy, línající psy nebo psy u nichž je vyžadována vysoká kvalita srsti a perfektní vzhled. 
Od 172,00 Kč

Canvit Biotin Pro Psy Nový Tbl 100 G

Tabletová forma přípravku Canvit Biotin podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti, pozitivně ovlivňuje rohovinu drápků. Snadné dávkování.
168,00 Kč 118,00 Kč

Canvit Natural Line Fish oil 250ml

Canvit Fish oil, olej z mořských úhořů obsahuje vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA, ALA).
185,00 Kč 153,00 Kč

Canvit Natural Line Linseed oil 250ml

Lněný olej má pozitivní vliv na mozek a srdce, stimuluje imunitní systém, zmirňuje nervozitu a stres a zvyšuje koncentraci zvířete. Známy jsou také jeho blahodárné účinky na stav kůže a srst psů.
229,00 Kč 189,00 Kč