Hledat
Euro

srst, kůže, dermatózy

POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

Garantem prodeje klinických diet je:

Veterinární ordinace Galen

MVDr. Alexandrová Pavla

Podpěrova 439/2
621 00 Brno-Medlánky
 e-mail: ordinace@vetgalen.cz
 t. 721 022 265‬

V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Eukanuba Vd Dog Dermatosis Dry

Klinická dieta pro psy se zánětem kůže různého původu nebo pro psy s potravinovou intolerancí na některou ze složek potravy.
Od 9,20 €

Purina Ppvd Canine - Drm Dermatosis

Kompletní krmivo pro psy i štěňata při problémech s kůží, línáním, záněty kůže, zarudnutí pokožky. Lze ho použít i při výraznějších reakcích na potravu, obsahuje omezené zdroje bílkovin. Vyšší obsah zinku a vitamínů, vyšší obsah mastných kyselin.
Od 23,51 €

Hill's Canine D/D Dry - Duck+Rice

Kompletní krmivo doporučované v případě potravinové alergie nebo změnách na kůži.
Od 20,06 €

Hill's Canine D/D Dry - Salmon+Rice

Kompletní krmivo pro psy v případě problémů s kůží nebo s potravinovou alergií.
Od 20,06 €

Hill's Canine D/D Konzerva Duck Formula 370 G

370g konzervy nahrazuje 100g granulátu. Vlhké kompletní krmivo pro případy změn v srsti nebo lze konzervu použít i jako krmení při zjištění potravinové alergie.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine D/D Konzerva Salmon+Rice 370 G

Losos a brambory v konzervě doporučované v případě změn na kůži. Obsahem odpovídá také eliminační dietě v případě potravinové intolerance.
3,63 € 3,27 €

Hill's Canine Z/D Dry

Kompletní krmivo, které tlumí nebo řeší negativní rekaci trávícího systému na podávané krmivo, je použitelné i při zánětu kůže nebo zánětu střev.
Od 35,93 €

Hill's Canine Z/D Dry Mini 1,5 Kg

Kompletní krmivo pro malá plemena, která pomáhá při trávících nebo kožních projevech alergie na podávané krmivo. Tlumí alergie, chutná.
21,25 € 18,31 €

Hill's Canine Z/D Konzerva Ultra Allergen Free 370 G

Kompletní vlhké krmivo, které se používá v případě nežádoucí reakce na krmivo, při zánětech kůže, při zánětech střev.
3,82 € 3,45 €

Purina Ppvd Canine - Ha Hypoallergenic

Elimineční dieta v případě podezření na alergii na krmivo. Vybrané zdroje bílkovin i sacharidů, bílkoviny jsou rozloženy na malé částice, které nevyvolávají neadekvátní reakce.Lze použít i jako krmivo při zánětu střev.
Od 30,22 €

Royal Canin Vd Dog Dry Hypoallergenic Dr21

Kompletní krmivo v případě kožních problémů a podezření na potravinovou alergii nebo intoleranci.
Od 17,71 €

Royal Canin Vd Dog Dry Hypoallergenic Small Hds24

Krmivo pro malá plemena v případě potravní alergie, střevních zánětů, exokrinní nedostatečnost slinivky.
Od 10,44 €

Royal Canin Vd Dog Dry Skin Care Adult

Řešení problémů s kvalitou srsti, její hustotou, ztrátou, chybějícího lesku. Kompletní krmení, které řeší záněty kůže i opakovaného charakteru, alergii na bleší kousnutí.
Od 15,09 €

Royal Canin Vd Dog Dry Skin Care Adult Small

Kompletní krmivo pro malá plemena psů pro případ ztráty srsti, vypadávání, zánětů kůže, alergické reakce na bleší kousnutí. Opakovaných zánětů ucha.
Od 16,61 €

Specific Ccd Struvite Management

Kompletní dieta jako prevence tvorby a pro rozpouštění močových kamenů u dospělých psů se sníženým obsahem hořčíku a fosforu. Krmivo lze použít i v případech nízké kvality srsti, línání apod. Vysoká stravitelnost, kvalitní suroviny, menší objem výkalů.
Od 24,84 €

Specific Cod Omega Plus Support 3,5Kg

Dermatologické změny s hypersenzitivní zánětlivou reakcí (atopie, bleší alergie), problémy kůže a srsti reagující na zvýšené hladiny NMK, vitamínů a minerálů, artritidy a kolitidy, stavy vyžadující zvýšený přísun omega 3 mastných kys. (kachexie, neoplazie, poruchy imunity), krmení pro zdravé psy.
40,94 € 35,28 €

Trovet Canine Ohd Dry

Klinická dieta Trovet, která tlumí zánětlivé reakce v organismu a omezuje alergické reakce na podávané krmivo. Speciálně upravená bílkovina hydrolýzou, vysoký obsah antioxidantů, taurinu a L-karnitinu.
Od 27,42 €

Trovet Canine Vpd Dry

Klinická dieta Trovet na zvěřině jako jediné živočišné bílkovině v krmivu s rýží. Pro citlivé psy možné řešení problémů s průjmy, zvracením, se záněty kůže.
Od 29,67 €