Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

stres, zátež, výkonnost

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Feedmark Steady - Up

Doplněk do krmiva pro koně trpící stavy neklidu, strachu, úzkosti nebo agrese či při stavech nezvyklého chování a nepozornosti. Steady- Up je jedinečný krmný doplněk působící příznivě na nervovou soustavu.
Od 46,41 €

Magnesiumpony

Práškové doplňkové krmivo s obsahem hořčíku, zinku, lecitinu, taurinu, vitamínů, kolagenu a CHP - látek příznivě ovlivňujících nervový systém koně.
Od 47,89 €

Phytovet Horse More Mobility

Bylinný přípravek pro zdraví pohybového aparátu koní, který vyživuje muskuloskeletární systém, napomáhá při regeneraci tkání, přispívá k nárůstu svalové hmoty, urychluje rekonvalescenci a napomáhá odvodu škodlivin z místa postižení. Zlepšuje pohyblivost zvířete a jemnou přírodní cestou udržuje dobrý zdravotní stav svalového systému, kostí a kloubů.
Od 19,14 €

Seleniumpony

Specializované doplňkové krmivo pro koně s kolagenem CHP, selenem, vitamínem E, rutinem, vitamínem C a aminokyselinami pro podporu svalové funkce, ke zvýšení prokrvení tkání, k ochraně svalů a vazů před škodlivým působením volných peroxidových radikálů vznikajících při fyzické zátěži.
Od 36,71 €

Hippovit Antistres

Doplňkové krmivo HIPPOVIT ANTISTRES slouží k ochraně a stimulaci organismu zvířat při krátkodobém zatížení stresem (při transportech, závodech, tepelných výkyvech, porodu, odstavu hříbat ). Zvláštní formule krmiva s vysokým obsahem vitamínu C a dalších specielních složek snižuje vnímavost organismu ke krátkodobým stresovým vlivům.
Od 4,83 €

Hippovit K 10 Kg

Pivovarské kvasnice vázané na sladový květ jsou přírodním zdrojem využitelných vitamínů skupiny B. Vitamíny skupiny B zlepšují využití krmiv, zlepšují kvalitu srsti, snížují výskyt průjmů a jsou zdrojem přírodních vysoce stravitelných proteinů.
100,74 € 70,89 €

Hippovit Klasik Plus

Hippovit Klasik Plus přispívá k rychlejší regeneraci organismu po zátěži. Zlepšuje využití živin z krmné dávky a podporuje tvorbu svaloviny. Sel-plex, což je organická forma selenu , podporuje růst, vývoj, regeneraci a imunitu. Další mikroprvky v organických vazbách jsou lépe využívány pro sportovní výkon.
Od 16,28 €

Hippovit Msm

HIPPOVIT MSM působí analergicky, protizánětlivě a stimuluje proces hojení. Zlepšuje krevní zásobování v těle, redukuje svalové křeče, chrání organismus před volnými radikály. Velký efekt se projevuje při poúrazových stavech pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kdy urychluje hojení poškozených tkání a urychluje rehabilitaci.
Od 8,37 €

Hippovit Msm 1 Kg

HIPPOVIT MSM působí analergicky, protizánětlivě a stimuluje proces hojení. Zlepšuje krevní zásobování v těle, redukuje svalové křeče, chrání organismus před volnými radikály. Velký efekt se projevuje při poúrazových stavech pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kdy urychluje hojení poškozených tkání a urychluje rehabilitaci.
33,49 € 23,55 €

Hippovit Myco

Hippovit MYCO je bezprašný přípravek s přírodní organickou přísadou, která neutralizuje negativní účinky plísní jejich spor a toxinů v krmivu. Menší zatíženost organismu koně zvyšuje využitelnost živin. Použití přípravku zlepší zdravotní stav, výkonnost a plodnost.
Od 42,96 €

Hippovit Sport

HIPPOVIT SPORT je určen k dennímu doplnění krmné dávky sportovních a dostihových a koní. Ošetření kloubů, podpora trávení, pro regeneraci organismu po zátěži.
Od 45,13 €

FARNAM Weight Builder plv

Krmný doplněk na zvýšení hmotnosti u špatně krmitelných koní. Extra kalorie tuku pro vyšší výkon bez rizika překrmování jádrovým krmivem.
Od 51,38 €

FARNAM B-Kalm paste 34g

Pasta určená pro bezpečné zklidnění koně.
18,81 € 15,55 €

Ferrapony Dynamic Plv 1500G

Doplňkové krmivo s obsahem Fe, Cu, vitamínů, kolagenu CHP a chlorofylinu pro podporu červené krvetvorby.
62,84 € 44,21 €

Gelapony Selenium Biosol 3000Ml

Gelapony® Selenium Biosol je doplňkové krmivo pro koně s kolagenem CHP, selenem, vitamínem E, rutinem, vitamínem C a aminokyselinami pro podporu svalové funkce, ke zvýšení prokrvení tkání, ochraně svalů a vazů před škodlivým působením volných peroxidových radikálů vznikajících při fyzické zátěži. Forma biosolu zajišťuje rychlé a snadné vstřebávání účinných látek a umožňuje snadnou aplikaci přípravku.
94,30 € 66,33 €

Hitargo pro kone 300g

Doplněk pro koně pro vytvoření vysoké zásoby energie ve svalech (glykogen) před zátěží nebo pro rychlé obnovení svalové energie po těžké zátěži.
9,25 € 7,64 €

Nutri Horse Aminosol Sol

Komplex hydrofilních vitaminů, aminokyselin a solí makroprvků. Pro snadné podávání koním v tekuté formě.
Od 12,60 €

Nutri Horse Antistress pasta 100g

NutriHorse Antistress je orální pasta omezující stres u koní během závodů, přepravy a ostatních náročných situací. Napomáhá také ke zvýšení koncentrace u koní během závodu. Pasta obsahuje hořčík, chmel, L- tryptofan a extrakt z ginko biloby.
23,14 € 19,14 €

Nutri Horse Breweryest Kvasnice Nový 2 Kg

Přírodní zdroj vitamínu B a aminokyselin, které se zapojují do energetického metabolismu a metabolismu základních živin. Přípravek Nutri Horse Kvasnice je vhodné podávat koním při sportu, v zátěži, v období připouštění i rekonvalescence, mladým, ale i starým špatně krmitelným koním a koním nervózním.
23,23 € 16,33 €

Nutri Horse Calm

Doplňkové krmivo pro koně určené ke zklidnění nervózních koní. V přípravku obsažené látky L-tryptofan (prekurzor neuropřenašeče serotoninu), organicky vázaný hořčík a vybrané vitaminy pomáhají koně přirozeně zklidnit, udržují pozitivní tonus svalů a dávají koni vnitřní pohodu a klid.
Od 14,72 €

Nutri Horse Endurance Nový Pst 100 G

Doplněk pro koně ve vytrvalostním tréninku s L-Glutaminem a zdrojem energie pro buňky trávící soustavy. Odstraňuje zácpu, která je typickým projevem únavy po dlouhodobé zátěži.
22,08 € 15,55 €

Nutri Horse Energy Booster Nový Pst 120 G

NutriHorse Energy Booster dodává koni pohotovou energii před závodem. Vitamín C chrání organismus před oxidativním stresem, doplněk svým složením také zlepšuje svalovou kontraci.
21,53 € 15,13 €

Nutri Horse Neutra Lactic Nový Plv 1 L

NutriHorse Neutra Lactic je tekutý přípravek pro zpomalení vzniku kyseliny mléčné, napomáhá regeneraci svalů. Obzvlášť se doporučuje pro koně, jejichž krmná dávka je založena na obilninách, které jsou kyselinotvornými krmivy kvůli vysokému obsahu škrobu. Tento přípravek napomáhá tyto kyseliny neutralizovat.
24,47 € 17,20 €

Nutri Horse Spirulina 500 G

NutriHorse SPIRULINA je přípravek určený pro koně v zátěži, koně trpící kožními problémy, dýchacími problémy, různými záněty, laminitidou, obezitou, pro starší koně trpící artritidou a pro celkové zlepšení imunitního systému.
20,06 € 14,12 €

Nutri Horse Sport

Minerální doplňkové krmivo pro sportovní a dostihové koně od firmy Nutri Horse. Dolněk minerálních látek, mikroprvků a vitamínů, lecitinu, omega 3 mastných kyselin a kvasinek. S hořčíkem pro zklidnění a s nezbytnými aminokyselinami pro tvorbu a nárust svalové hmoty.
Od 10,07 €

Nutri Horse Vitamin C

Doplňkové krmivo pro koně s vitamínem C pro podporu zdraví a imunity.
Od 10,30 €

Epona Bierhefeflocken - Pivovarské Kvasnice 1,5 Kg

Pivovarské kvasnice (Bierhefeflocken) - přírodní dodavatel Biotinu, B vitamínů a důležitých stopových prvků.
27,60 € 19,41 €

Epona Ginko Biloba (Drcené Listy Jínanu Dvoulaločného) 1 Kg

100% moučka vyrobena z čistého ginka bez konzervačních přísad. Ovlivňuje výkon mozku, podporuje schopnost soustředění a také zklidňuje při stresových situacích. Úspěšně udržuje fyzickou a psychickou pohodu a pomáhá zachovávat dobrou fyzickou aktivitu. Zlepšuje krevní oběh v končetinách a kopytech. Obsahuje antioxidanty a tím přispívá k celkovému posílení obranyschopnosti těla.
58,28 € 40,99 €

Epona Headvit Magnesium - Hořčík Pro Silné Nervy 1,5 Kg

Krmný doplněk obsahující hořčík, komplex vitaminů B, vitamin C a kyselinu listovou pro zklidnění nervového systému. Používá se při velkém psychickém vypětí koní, při přepravě, pro zklidnění před soutěžemi, při nedostatku hořčíku, při projevech svalového třesu a křečích.
53,68 € 37,77 €

Epona Traubenkernmehl - Moučka Z Hroznových Jader 1,5 Kg

Moučka z hroznových jader jako dpolěnk do krmené dávky koní. Podporuje imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres.
37,58 € 26,45 €