Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  tenisové hračky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Hracka pes Míc tenisový barevný 6cm TR

  Tenisový míček je jednoduchá, ale osvědčená hračka pro psy. Díky kvalitnímu zpracování má míček dlouhou životnost. Díky světlé barvě je pak takřka nepřehlédnutelný. Míček je také vhodný pro hraní ve vodě. Design tenisového míčku zdobí motiv tlapky.
  1,29 € 1,15 €

  Hracka pes Míc tenisový pískací s tlapkou 6cm KAR 3ks

  Sada 3 kusů pískacích tenisových míčků představuje náramnou zábavu vhodnou pro všechny akční pejsky. Tenisové míčky jsou vybaveny krásným designem černých tlapek na barevném podkladu, zároveň jsou odolné psím zubům pro maximální životnost.
  5,57 € 5,01 €

  Hračka Tenis Air Dog Činka Kong

  Hračka Tenis Air Dog ve tvaru činky je ideální jak pro aportování, tak pro další spoustu her. Jedná se o velmi odolnou hračku s dlouhou životností, kterou zajišťuje kvalitní kaučuková směs spolu s vulkanizovaným plstnatým povrchem.
  Od 6,26 €

  Hračka Tenis Air Dog Kost Pískací Kong

  Pískací hračka Tenis Air Dog ve tvaru činky je ideální jak pro aportování, tak pro další spoustu her. Jedná se o velmi odolnou hračku s dlouhou životností, kterou zajišťuje kvalitní kaučuková směs spolu s vulkanizovaným plstnatým povrchem.
  Od 5,80 €

  Hračka Tenis Air Dog Kroužek Kong

  Hračka Tenis Air Dog ve tvaru kroužku je ideální jak pro aportování, tak pro další spoustu her. Jedná se o velmi odolnou hračku s dlouhou životností, kterou zajišťuje kvalitní kaučuková směs spolu s vulkanizovaným plstnatým povrchem.

  Hračka Tenis Air Dog Míč Kong

  Kvalitní míč Kong je ideální pro aportování i spoustu dalších aktivit. Tenis Air Dog Kong je míč vyrobený z kvalitní směsi kaučuku s navulkanizovaným povrchem, díky čemuž má velmi dlouhou životnost. Pískání hračky udrží pozornost psa. Díky výrazné barvě míče Kong budete mít vždy přehled, kde se hračka nachází.
  Od 1,43 €

  Hračka Tenis Air Dog Míč Malý Kong 3 ks, Extra Small

  Sada kvalitních míčků Kong je ideální pro aportování i spoustu dalších aktivit. Tenis Air Dog Kong jsou míče vyrobené z kvalitní směsi kaučuku s navulkanizovaným povrchem, díky čemuž mají velmi dlouhou životnost. Pískání hračky udrží pozornost psa. Díky výrazné barvě míčů Kong budete mít vždy přehled, kde se hračky nachází.
  3,27 € 2,94 €

  Hračka Tenis Air Dog Míč Rugby Kong

  Tenis Air Dog Rugby míč je skvělý pro aportování i další spoustu aktivit jak na souši, tak ve vodě. Jedná se o pískací míč vyrobený z kvalitních materiálů s dlouhou životností, které jsou šetrné k zubům i dásním Vašeho mazlíčka. Tvar míče Rugby Kong způsobuje nepravidelný odraz při dopadu a o to větší zábavu. Díky výrazné barvě budete mít vždy přehled, kde se hračka nachází.
  Od 5,61 €

  Hračka Tenis Sport Míč Malý Mix Kong 3 ks, Small

  Malý Mix Kong je sada třech malých míčků, které skýtají spoustu zábavy zejména pro menší plemena psů. Tenis Sport míčky jsou vyrobeny z kvalitní kaučukové směsi s vulkanizovaným povrchem, který zaručuje dlouhou životnost. Jedná se o tvrdší míčky, které nepískají.
  5,34 € 4,78 €

  Kong Airdog Football Large Tenisová Hračka 17 cm

  Tenis Air Dog Rugby míč je skvělý pro aportování i další spoustu aktivit jak na souši, tak ve vodě. Jedná se o pískací míč vyrobený z kvalitních materiálů s dlouhou životností, které jsou šetrné k zubům i dásním Vašeho mazlíčka. Tvar míče Kong Airdog způsobuje nepravidelný odraz při dopadu a o to větší zábavu. Díky výrazné barvě budete mít vždy přehled, kde se hračka nachází.
  10,63 €

  Kong Airdog Tenisová Činka

  Kong Airdog Tenisová činka je hračka pro psy vyrobená z měkkého, ale pevného materiálu, který je zároveň šetrný k zubům a dásním Vašeho mazlíčka. Díky svému tvaru činky hračka Kong Airdog skáče nepředvídatelnými směry. Je vhodná pro aportování jak na souši, tak ve vodě. Díky výrazné barvě se Tenisová činka Kong Airdog jen tak neztratí.
  Od 6,30 €

  Kong Airdog Tenisový Míček

  Míčky jsou vyrobeny z originální tenisové gumy se zvýšenou odolností. Přesto je povrch míčku šetrný k zubům a dásním. Hračka je vhodná pro aportování jak na souši, tak ve vodě. Míček Kong Airdog píská a díky výrazné barvě vždy na očích.
  Od 3,22 €

  Nobby Hračka Odolný Tenisový Míček

  Tenisový míček Nobby je ideální hračka pro aportování. Je vyroben z odolné gumy, která má dlouhou životnost a je šetrná k zubům a dásním. Míček je potištěn logem Nobby a má výraznou barvu, aby se snadno neztratil.
  Od 3,91 €

  Nobby Rope Toy Hračka Xxl Tenisák S Lanem

  Nobby Rope Toy je bavlněné lano s XXL tenisákem. Hračka je vhodná pro velká plemena psů. Míček je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Bavlněná vlákna hračky Nobby Rope Toy lana pomáhají čistit chrup Vašeho mazlíčka.
  Od 10,44 €

  Nobby Tenisový Míček 6 cm 3 ks

  Sada třech míčků Nobby je vyrobena z odolného materiálů, který je zároveň šetrný k zubům a dásním Vašeho mazlíčka. Míčky jsou vhodné pro aportování na souši i ve vodě. Díky výrazné barvě jsou míčky Nobby snadno dohledatelné v jakémkoliv terénu.
  3,68 €

  Kong Airdog Stick Aportovací Hračka

  Kong Airdog Stick je aportovací hračky pro psy vyrobená z měkkého, ale odolného materiálu s dlouhou životností, který je zároveň šetrný k zubům a dásním Vašeho mazlíčka. Hračku je možné použít jak na souši, tak ve vodě a díky výrazné barvě se Kong Airdog Stick jen tak neztratí.
  Od 8,23 €

  Hračka Tenis Air Dog Míč Na Šňůrce Kong Medium

  Originál tenisový míč na šňůrce s vysokou životností.
  4,09 € 3,68 €

  Nobby Hračka Tenisový Míček Xxl 12,5Cm S Lanem 70Cm

  Nejoblíbenější aportovací hračky pro velké psy. Lano o délce 70cm připevněné k míčku oceníte hlavně při aportování, výcviku i při hře ve vodě. Velký průměr míčku.
  6,44 €

  Kong Airdog Large Tenisový Míček 2Ks / 8,2Cm

  Tenisový míček z odolného materiálu v průměru 8.2cm.
  6,62 €

  Kong Airdog Hračka Pro Psy Tenisová Bójka L 16Cm

  Tenisový aport z odolného materiálu šetrného k zubům.
  11,87 €
  Filtry Close
  Kategorie