Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  trávení, slinivka, střeva

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Eukanuba Vd Cat Intestinal Dry 1,5 Kg

  Klinická dieta pro kočky, které se zkrmuje při průjmech, zánětech střev, nedostatečné sekrece slinivky břišní, zánětů pankreatu, poruchách metabolismu tuků, dietních chybách a dalších problémech s trávením.
  22,13 € 19,04 €

  Hill's Feline I/D Kapsička Salmon 12 X 85 G

  Kapsičky veterinární diety pro řešení problémů v oblasti trávení, nedostatečné funkce slinivky, pro rekonvalescenci po nemoci. S přídavkem lososa pro skvělou chuť.
  19,41 € 17,39 €

  Hill's Feline I/D Konzerva 156 G

  Hrubě mletá konzerva s kuřátkem a vepřovým masem pro případ zánětu střeva, zácpy, trávících problém, nedostatečné funkce slinivky břišní, zánětu slinivky. Může posloužit i jako krmivo pro koťata.
  1,98 € 1,75 €

  Hill's Feline I/D Dry

  Kompletní strava pro kočičky, která řeší záněty trávícího traktu a průjmy, je vhodná pro zvířata v rekonvalescenci, pro zvířata se zánětem slinivky nebo se slinivkou méně funkční, může sloužit i jako kompletní krmení pro koťata.
  Od 5,70 €

  Hill's Feline I/D Kapsička Chicken 12 X 85 G

  Krmivo pro kočky v kapsičce s vysokým obsahem kuřecího masa, které řeší problémy s trávením, průjmy, rekonvalescenci po zranění nebo zákroku a je vhodné také při zánětech nebo nedostatečnosti slinivky břišní. Nutričně vyvážené, kompletní.
  19,41 € 17,39 €

  Hill's Feline R/D Dry

  Chutné kompletní krmivo pro kočičky s nadváhou - pro redukci hmotnosti, pro kočičky s cukrovkou, trpící zácpou nebo chronickými záněty střev, poruchou metabolismu tuků.
  57,78 € 49,77 €

  Purina Ppvd Feline - Dm Diabetes Manag.Chicken Kapsička 10X85 G

  Kapsička pro kočičky, které trpí cukrovkou nebo chronickými průjmy. Kompletní krmivo, klinická dieta s kontrolovaným množství glukózy.
  11,22 € 10,07 €

  Purina Ppvd Feline - En Gastrointestinal

  Klinická dieta pro kočičky i kocourky, které mají problémy se svým zažíváním. Průjmy, záněty střev. S obsahem kvalitní vlákniny, která pomáhá formovat výkaly. Krmivo je velmi chutné, opravdu jej zvířata přijímají.
  Od 4,83 €

  Purina Ppvd Feline - En Gastrointestinal 195 G Konzerva

  Konzervovaná strav pro kočky i koťata, které mají problémy a potíže s trávením. Gastrointestinal obsahuje prebiotika a omega-3 mastné kyseliny pro podporu zdravého prostředí ve střevě a je velmi chutné.
  2,21 € 1,98 €

  Purina Ppvd Feline - Ha Hypoallergenic

  Veterinární dieta pro kočky i koťata, které reagují přecitlivěle na některou ze složek krmiva, které bylo podáváno. Krmivo s hydrolyzovanou bílkovinou a purifikovanými sacharidy pro omezení nežádoucích reakcí. Vhodné též jako dieta při zánětu střev.
  Od 19,83 €

  Royal Canin Vd Cat Dry Fibre Response Fr31 2 Kg

  Veterinární dieta Royal Canin pro kočky postižené chronickou nebo akutní zácpou. Upravuje vylučování, formuje výkaly.
  28,75 € 26,36 €