Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Trainer Fitness

Výrobcem řady Trainer je italská firma Nova Foods, která jako první v Evropě zavedla při výrobě granulovaných krmiv technologii, která umožňuje vkládání čerstvého homogenizovaného masa. Krmiva jsou 100% přírodního složení, konzervována výhradně vitamínem E.

Řada krmiv Trainer Fitness 3 spadá do řady krmiv vhodných zejména pro jedince s potravní intolerancí, ale lze ji s úspěchem použít i pro výživu normálního jedince. Je excelentní náhradou krmiv připravených na základě hovězí nebo drůbeží bílkovny. Značka nabízí ucelenou řadu receptur pro štěňata i pro dospělé psy a to s rozdělením podle velikosti plemene. Krmivoneobsahuje pšeničný lepek, z rostlinných olejů je zastoupen pouze kukuřičný olej s vysokým obsahem kyseliny linolenové. Filozofie zdravé výživy s holistickými prvky Fitness 3: jednoduché receptury založené na 3 hlavních principech: 

• jediný zdroj bílkovin živočišného původu, který je vysoce stravitelný, i když nepatří mezi hojně používané 
• jediný zdroj lehce využitelných sacharidů
• jediný zdroj rostlinného původu, tuk (kukuřičný olej) bohatý na kyseliny linolovou.

Denního množství energie a živin v doporučených krmných dávkách poskytují záruku zdravé a vyvážené stravy vhodné pro všechna věková stádia a velikosti plemen. Receptury jsou s nižšími obsahy bílkovin, bez konzervantů a barviv. Obilná složka krmiva je vybrána takovým způsobem, aby neobsahovala gliadin - bílkovinu pšeničného lepku, který ale může být nalezen i dalších zástupcích čeledi Triticale a která se považuje za potencionálně alergizující prvek. 

Krmivo je baleno do aluminiového obalu, který zabraňuje přístupu vzduchu i vlhkosti.

Ke krmivu jsou na vyžádání k dispozici odměrky.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro psy s citlivým trávením, s antioxidanty a slávkou zelenoústou pro zdraví kloubů.
Od 386,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 386,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro jedince s potravní přecitlivělostí, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 1 179,00 Kč

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Dehydratované jehněčí maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 318,00 Kč