Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Trainer Natural

  Řada krmiv Trainer Natural představuje kompletní sortiment funkčních krmiv vytvořených k posílení specifických funkcí těla (bio-modulace) prostřednictvím vysoce specializované výživy, reagující na různé potřeby velikosti, věku, fyzické aktivity a fyziologické kondice. Koncept funkčního krmiva má původ v Japonsku v 80.letech minulého století, kdy zdravotní autority usilovaly o posílení zdraví a prodloužení průměrné délky života obyvatelstva. Byl tak představen koncept výživy specificky navržený k posílení zdraví, pohody a snížení rizika onemocnění nezávisle na normálních nutričních účincích. Funkční krmivo je krmivo s jistým obsahem přírodních minerálů, vitamínů, mastných kyselin a vlákniny doplněno o biologicky aktivní substance (např. aktivní ingredience rostlinného původu), které mají blahodárné účinky na zdraví. Všechny produkty Trainer Natural jsou formulovány ve shodě s nutričními parametry, které vycházejí ze základů moderní výživy a směřují Vašeho psa k dosažení celkové pohody, zdatnosti a síly, posílí imunitní systém, sníží tvorbu volných radikálů a zpomalí proces stárnutí. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Trainer Natural Small Toy Adult Hovezí Rýže

  Kompletní krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Receptura je doplněna funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. S obsahem hovězího masa, rýže a ženšenu.
  Od 14,44 €

  Trainer Natural Small Toy Puppy Junior Kure

  Receptura funkčního krmiva pro štěňata malých plemen od 1. do 10. měsíce stáří. Krmivo řady Trainer Natural pro štěňata malých a trpasličích plemen. S obsahem čerstvého kuřecího, krůtího a hovězího masa, rýže a ženšenu. Funkční ingredience pro dobré trávení a výkoný imunitní systém.
  Od 15,32 €

  Trainer Natural Small Toy Adult kure Rýže

  Krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy malých plemen. Doplněno funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. Kuřecí, krůtí a hovězí maso, rybí moučka, ženšen, jablka, heřmánek a probiotika.
  Od 14,44 €

  Trainer Natural Medium Puppy Junior Kure 12kg

  Funkční krmivo řady Trainer Natural pro štěňata malých a středních plemen. S kuřetem, krůtou a rybou. Doplněno o další složky, které přispívají k celkové pohodě zvířat.
  51,70 €

  Trainer Natural Small Toy Senior kure

  Funkční krmivo řady Trainer Natural pro Seniory malých a trpasličích plemen. Obohaceno o složky pro aktivní stáří a stálou pohyblivost.
  Od 14,44 €

  Trainer Natural Maxi Hovezí Rýže 12kg

  Kompletní krmivo řady Trainer Natural pro dospělé psy velkých a obřích plemen doplněné funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat.
  47,06 €

  Trainer Natural Maxi Adult Maturity cerstvé kure 12kg

  Funkční krmivo řady Trainer Natural pro starší psy velkých plemen.
  51,70 €

  Trainer Natural Small Toy Light 2kg

  Odlehčené krmivo pro malé a trpasličí plemena od firmy Trainer. Funkční složky krmiva pro podporu celkového zdraví psa. Kuřecí a rybí protein, podpora trávení a péče o ústní dutinu malých plemen.
  15,41 €

  Trainer Natural Maxi Light Cerstvé bílé maso 12kg

  Kompletní krmivo značky Trainer Natural pro velká a obří plemena se sklony k nadváze.
  51,66 €

  Trainer Natural Medium Adult Hovezí Rýže 12kg

  Krmení Trainer Natural pro malé a střední psy s funkčními složkami pro celkové zdraví a posílení organismu. Kompletní krmivo, které obsahuje 100% přírodní složky. S rostlinnou vlákninou a prebiotiky pro zdravé trávení, zelené mušle napomáhají vyživovat a chránit chrupavky kloubů, s jablečnými výtažky pro zubní hygienu, s řasou Spirulina pro lesknoucí se srst, ženšen stimuluje imunitní systém a má posilující účinky.
  47,29 €

  Trainer Natural Maxi Junior 12kg

  Trainer Natural maxi junior je vhodné pro štěňata velkých a obřích plemen v období od 9. do 24. měsíce stáří). Funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Suplementace nukleotidy ( kvasnicový extrakt), napomáhá vývoji imunitního systému v průběhu periody růstu a zvyšuje rezistenci vůči patogenum.
  51,98 €

  Trainer Natural Maxi Puppy 12kg

  Trainer natural puppy maxi je vhodné pro štěňata velkých a obřích plemen v období od 1. do 8. měsíce stáří). Funkční krmivo, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Suplementace nukleotidy ( kvasnicový extrakt), napomáhá vývoji imunitního systému v průběhu periody růstu a zvyšuje rezistenci vůči patogenum.
  51,98 €

  Trainer Natural Medium Adult Chicken Rýže 12kg

  Kompletní krmivo doplněné funkčními ingrediencemi, které prospívají celkové pohodě zvířat. Polyfenoly obsažené ve speciálním jablečném extraktu AppleZin ™ stimulují růst srsti, podporují dobrou ústní hygienu a spolu s řasami Spirulina (Arthrospira platensis) posilují přirozenou barvu srsti. Jedinečná kombinace rostlinné vlákniny a prebiotik příspívá provádění bioregulační střevní činnost, zatímco Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) dodává živiny, které prospívají zdraví kloubů. Sušený extrakt Aloe Vera je funkční ingredience bohatá revitalizačními a regeneračními nutričními vlastnostmi.
  47,06 €
  Filtry Close
  Kategorie