Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Trainer TopBreeder

Specifická kompletní krmiva, doplněná funkčními ingrediencemi se zvýšeným antioxidačním účinkem, sestavena k uspokojení jedinečných potřeb každého jedince s rozdílnými nutričními požadavky. Pro jejich dlouhý život.. Jednotlivé predispozice a přecitlivělosti ( Sensintesinal, Sensirenal), nadměrná fyzická aktivita nebo rekonvalescenční fáze (Energetic Life), obzvláště stresující prostředí a podmínky (Beauty), životní styl (Long Life) a obezita (Sensiobesity) jsou všechno rozhodující faktory, které vyžadují specifická krmiva zacílená k prevenci sklouznutí zviřete do pasti oxidačního stresu.

Boj s oxidačním stresem …. Oxidační stres je patofyziologický stav, který začíná na vnitřní buněčné úrovni a následně ovlivňuje metabolické činnosti nezbytné pro jejich existenci a přežití. Ve skutečnosti biologické reakce, které se odehrávají v různých buněčných strukturách zvyšují produkci molekul známých jako volné radikály. Je-li produkce volných radikálů nadměrná nebo schopnost buněk je neutralizovat je snížená, rovnováha mezi oxidačními a antioxidačními látkami je narušena a vyvolává škodlivé biologické stavy, nazývané oxidační stres. Antioxidanty jsou látky schopné bojovat proti vzniku a šíření volných radikálů. Řada krmiv Trainer Personal obsahuje z řad antioxidatnů polyfenoly, které patří k nejúčinnějším přírodním exogenním antioxidantům a sušené extrakty ovoce a zeleniny. Obsah těchto složek zaručuje pokrytí denní potřeby antioxidantů tím nejjednodušším a chutným způsobem - skrze stravu.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Top Breeder Endurance 22/10 20kg

Základní kompletní krmivo pro dospělé psy řady Trainer Top Breeder. Vyrobeno z ingrediencí vysoké kvality (kuře, ryba, rýže, a kukuřice). Pro zajištení perfektní kondice.
38,73 € 31,33 €

Trainer Top Breeder Endurance 28/12 20kg

Kompletní krmivo pro psy v záteži řady Trainer Top Breeder.
43,56 € 35,24 €

Trainer Top Breeder Performance Adult 15kg

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy v běžné zátěži řady Trainer Top Breeder. Vysoká chutnost a vstřebatelnost živin.
38,27 € 30,96 €

Trainer Top Breeder Performance Top 15kg

Napomáhá udržení perfektní kondice Vašeho psa. Receptura řady Trainer Top breeder pro dospělé psy v běžné zátěži. Vyniká vysokou chutností, stravitelností a vstřebatelností živin.
50,74 € 40,99 €

Trainer Top Breeder Power Adult Lamb 18kg

Monoproteinové (OAP) krmivo Trainer jehněčí obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví.
84,78 € 68,54 €

Trainer Top Breeder Power Adult Maxi 18kg

Trainer pro velká plemena psů je krmivo s funkčními složkami, které pozitivně ovlivňují celkový stav organismu velkého plemene.
64,49 € 52,07 €

Trainer Top Breeder Power Adult Medium 18kg

Funkční krmivo se složkami pro zdraví Vašeho psa. receptura krmiva řady Trainer Top Breeder pro dospělé psy středních plemen.
64,49 € 52,07 €