Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  TUNDRA

  Co nejblíže stravě vlka..

  Kvalita zajišťuje spokojenost zákazníků, ale také pohodu zvířat. Vysoce kvalitní ingredience jsou při výrobě této značky krmiva nejvyšší prioritou. Kontrola kvality začíná přísnou kontrolou surovin a zahrnuje celý výrobní systém. Většina zpracovaných surovin, jako je maso, ovoce a zelenina, má obzvláště vysoký standard kvality.

  Kontrolní mechanismy kvality:

  HACCP - Analýza rizikových kritických kontrolních bodů (HACCP) je proces monitorování a hodnocení rizik bezpečnosti potravin, který se skládá z 12 kroků. Při výrobě výrobků TUNDRA pracujeme s normami HACCP - jakmile dorazí suroviny, další výroba krmiv až po proces balení a distribuce. Systém je každoročně testován a certifikován nezávislými auditory.

  CFIA - Canadian Food Inspection Agency (CFIA) je vládní agentura, která stanoví veterinární standardy a poskytuje ověřování a certifikaci pro domácí zvířata vyrobená v Kanadě a určená k vývozu. CFIA každoročně kontroluje dodržování USDA a EU.

  USDA / APHIS - Veterinární a rostlinolékařská inspekční služba (APHIS) je součástí Ministerstva zemědělství USA (USDA), které reguluje dovoz a vývoz rostlin a živočišných produktů.

  Sdružení ÚŘEDNÍKŮ PRO KONTROLU AMERICKÝCH KRMIV

  AAFCO - Asociace amerických úředníků pro kontrolu krmiv (AAFCO) je organizace, která stanoví normy a pokyny pro formulaci a označování krmiv pro domácí zvířata ve Spojených státech. Normy AAFCO jsou v Kanadě velmi běžné a všechny produkty TUNDRA jsou vyráběny podle těchto norem a splňují nebo překračují požadavky AAFCO. AAFCO každoročně zveřejňuje nejnovější výzkum v Pet Nutrition v oficiálním oznámení.

  Nařízení EU

  Nařízení EU 1069/2009 a 142/2011 - jedná se o evropská nařízení o používání živočišných produktů a zajištění bezpečnosti potravinového řetězce.

  Tyto standardy - spolu s recepturami a vysoce kvalitními ingrediencemi - zajišťují stravu, které důvěřujete, a kvalitu, která chutná.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Tundra Dog Deer, Duck, Salmon Grizzly

  Receptura kompletního krmiva Tundra s lososem, jelenem a kachnou odpovídá moderním trendům ve výživě psů. Je bez obsahu obilovin, s vysokým podílem ovocné a zeleninové složky. Obsahuje složky pro stabilizované trávení a lněné semínko jako zdroj Omega-3 pro krásně zářivou srst. Bez brambor. S nízkým glykemickým indexem.
  Od 9,52 €

  Tundra Dog Lamb Clearwater Valle Formula

  Značka krmiva Tundra s jehněčím a vejci pro citlivá bříška a kůži. Bez obsahu obilovin, s čočkou a hrachem, plná antioxidantů z ovoce a zeleného čaje. Co nejblíže stravě v přírodě.
  Od 9,52 €

  Tundra Dog Large Breed Big Wolf Mountain Form

  Receptura krmiva Tundra pro velká plemena s krůtou, kuřetem, vejcem a sleděm. Pro perfektní osvalení. Antioxidanty z ovoce a zeleného čaje omezují působení volných radikálů a zpomalují stárnutí organismu. Lněné semínko je zdrojem Omega-3 mastných kyselin a zářivý kožíšek s vysokým leskem bude jeho zásluhou. Bez obilovin, bez brambor, krmivo s nízkým glykemickým indexem. Co nejblíže stravě v přírodě.
  Od 9,02 €

  Tundra Dog Salmon Hudson Bay Formula

  Moučka z lososa a čerstvé maso z lososa s vejcem pro psy se suchou kůží nebo lámavými chlupy. Tundra losos může být ale zkrmována i jako běžné krmivo. Se zeleninou a ovocem. Krmivo je bez obsahu obilovin a brambor. S nízkým glykemickým indexem.
  Od 9,52 €

  Tundra Dog Senior/Light St. James Formula

  Bezobilná receptura krmiva Tundra s krůtím, drůbežím, kachním a lososím masem pro seniory všech plemen. Vysoká hladina antioxidantů přírodního původu z ovoce a zeleniny, velmi dobrá stravitelnost a chutnost.
  Od 9,52 €

  Tundra Dog Turkey Alberta Wildwood Formula

  Grain-free receptura krmiva TUNDRA sestavená na základě nejnovějších požadavků trhu. Krůtí, drůbeží a vejce jako zdroj bílkoviny z různých druhů mas, které jsou lehkým, ale velmi dobře stravitelným základem pro tvorbu bílkoviny, která je tělu vlastní. Přírodní složky z ovoce a zeleniny, minerální látky, vitamíny.
  Od 9,02 €

  Tundra Puppy

  Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen co nejblíže potravě vlka. S krůtí, drůbežím, lososí a kachní bílkovinou a vejci, s ovocem a zeleninou. S nízkým glykemickým indexem.
  Od 30,41 €
  Filtry Close
  Kategorie