Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Věkové kategorie a hmotnosti

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fitmin dog Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb

  Kompletní poloměkké krmivo Fitmin dog Purity pro dospělé psy všech plemen s jehněčím, králičím a rybím masem. S pampeliškou pro dobré trávení, s černým rybízem pro zpomalení stárnutí a další řadou tělu prospěšných látek.
  Od 650,00 Kč

  EUROBEN 25-10 Normal 20 kg

  Kompletní krmivo pro psy v normální běžné zátěži do 3 hodin denně. Kombinace živočišných bílkovin ve vyšší podílu až 65%. Pro psy středních i velkých plemen rodinného typu. Střídmá deklarace živin se jeví jako dlouhodobě bezpečná bez větší zátěže vnitřních orgánů. Preventivně působí proti vzniku nadváhy. Bezproblémový příjem.
  929,00 Kč

  Primordial GF Adult Chicken Salmon

  Kompletní krmivo pro psy Primordial kuře a losos je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat s velmi nízkým rizikem alergie. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 354,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Sensitive Lamb

  Receptura krmiva Brit Premium By Nature s jehněčím masem pro citlivé psy.
  Od 87,00 Kč

  Primordial GF Adult Deer Turkey

  Kompletní krmivo pro psy Primordial vysoká zvěř a krocan je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat s velmi nízkým rizikem alergie. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, vláknina z ananasu, šípek a granátové jablko jsou plné antioxidantů pro zpomalení stárnutí. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 365,00 Kč

  Calibra Dog EN City NEW

  Speciální dieta pro malé i velké psy, kteří žijí v ruchu velkoměsta. Pro snížení zátěže organismu a omezení vlivu městského prostředí na jeho organismus.
  Od 229,00 Kč

  Belcando MasterCraft Fresh Beef s hovězím masem

  Vysoké obsahy čerstvého hovězího masa s cizrnou, amarantem, svatojánským chlebem se zeleninou, bylinkami a ovocem. Krmivo pro psy podle nejnovějších trendů jejich průmyslově vyráběné stravy. 80% masa, 20% holistických ingrediencí. Amarant, hrachová a fazolová moučka jako náhrada obilovin. S mořským kriilem jako zdrojem glukosaminu pro dobrý stav pohybového aparátu. Chia semínka chrání sliznici střeva a stabilizují zažívání.
  Od 642,00 Kč

  Carnilove Dog Fresh Chicken & Rabbit for Adult

  Kachna, kuře a králík pro psy v receptuře krmiva Carnilove pro všechna plemena bez rozdílu věku i velikosti. Řada tělu prospěšných látek. Ovoce, zelenina, bylinky, korýši, lososový olej i lněné semínko.
  Od 245,00 Kč

  Agil Adult Sensitive Grain Free Lamb,Venision 10kg

  Krmivo s vybranými složkami, které mají velmi nízký alergizující potenciál. Zvěřina a jehněčí, ovoce, zelenina a bylinky s bramborem. Z domácích surovin.
  779,00 Kč 672,00 Kč

  Carnilove Dog Fresh Carp & Trout for Adult

  Receptura krmiva Carnilove pro psy milující sladkovodní ryby. Bezobilná receptura plná bylinek, ovoce a zeleniny.
  Od 245,00 Kč

  Genesis Pure Canada Grand Prairie Adult

  Genesis pro dospělé psy s vytříbenou směsí chutí a živin. Buvolí maso, křepelka a kuře se zeleninovým banánem, bramborem a dýní s příměsí tmavých bobulí a bylin. Pro potěšení z každého krmení. Speciální výběr zdrojů sacharidů zajišťuje nízký glykemický index krmiva.
  Od 384,00 Kč

  PRINS ProCare grain free SENSIBLE hypoalergenní

  Za studena lisované holistické krmivo z kachního masa bez obilovin pro psy s citlivým trávením. Holandská značka krmiva PRINS ProCare.
  Od 450,00 Kč

  Genesis Pure Canada Deep Canyon Adult

  Kombinace čerstvého jehněčího, kozího a kuřecího v grain - free receptuře krmiva bohaté na antioxidanty z tmavého ovoce pro sílu a vitalitu. Jedinečný výběr bylin pro zdravé trávení a silnou imunitu. Hýčkejte své psa správným výběrem krmiva.
  Od 384,00 Kč

  PRINS ProCare LAMB/rice hypoallergic

  Krmivo s vysokým obsahem jehněčí bílkoviny. Lisované za studena. Doporučeno pro dospělé psy všech plemen s citlivou pokožkou a srstí.
  Od 383,00 Kč

  Genesis Pure Canada Broad Meadow Adult Soft

  Měkká konzistence granulí, složení bez kuřete a drůbeže, nízký glykemický index krmiva. Krmivo s nízkým alergizujícím potenciálem vhodné pro psy s citlivým trávením. S doplňkem bylin a tmavého ovoce. Překypuje antioxidanty, z tmavého masa.
  Od 295,00 Kč

  PRINS ProCare Protection LAMB hypoal.

  Kompletní za studena lisované krmivo pro psy s citlivým trávením. S kvalitní prebiotickou vlákninou, s Schüsslerovými buněčnými minerálními soli a s bylinkami. Přísady pro pěkné osvalení a fuknční oběhový i vylučovací systém.
  Od 434,00 Kč

  PETKULT dog SENSITIVE FISH 14kg

  PETKULT dog SENSITIVE FISH v kombinaci treska a sleď je krmivo pro psy s citlivým trávením a pokožkou. Obiloviny nahrazuje mouka z rohovníku a bramborové vločky. Kril a rybí maso jako zdroj omega 3 mastných kyselin.
  1 417,00 Kč

  Primordial GF Adult Trout Duck

  Kompletní krmivo pro psy Primordial pstruh a kachna je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat s velmi nízkým rizikem alergie. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 354,00 Kč

  Vet Life Natural Canine Dry Ultrahypo

  Eliminační dieta Farmina Vet Life Ultrahypo je kompletní krmivo pro psy čistě na rybě a rýži. Používá se také jako podpora v případě kožních poruch neznámého původu a opakujících se průjmů.
  Od 557,00 Kč

  Happy Dog Sensible Greece

  Vyjímečně dobré, vyjímečně jemné. Happy Dog Sensible s jehněčím a rýží s přídavkem kalamárů a krevet. S bylinkami, zeleninou včetně listí z oliv a ostropestřcem. Pro pejsky alergiky, pro citlivá bříška, na příjemnou obměnu stávajícího jídelníčku.
  Od 480,00 Kč