Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Věkové kategorie a hmotnosti

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nativia Adult Maxi Lamb&Rice 15kg

  Hypoalergenní krmivo Nativia pro dospělé psy velkých a obřích plemen. Obsahuje 82% bílkovin živočišného původu. Pro psy s citlivým zažíváním od 18 měsíců do 7 let.
  1 199,00 Kč

  Primordial GF Puppy Chicken Seafish

  Kompletní krmivo pro štěňata Primordial Puppy ryba a kuře je sestavené jako grain-free receptura na základě holistického přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou. Ananasová vláknina pro dobré trávení. Ostropestřec pro ochranu jater, granátové jablko a šípek. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  Od 365,00 Kč

  Royal Canin Baby Dog Milk

  Náhražka mateřského mléka pro štěňata Royal Canin Baby Dog Milk je svým složením velmi podobné mléku feny s vysokým obsahem energie (39% tuků) a velmi nízkým obsahem laktózy (18.5%).
  Od 530,00 Kč

  Solo Vegetal

  Kompletní krmivo pro psy sestavené na základě pouze rostlinné bílkoviny. Eliminační dieta. Pomáhá zvládnout potravinou alergii s nutností zkrmovat dávku bez obsahu živočišné bílkoviny. Vysoce biologicky hodnotná a vysoce stravitelná receptura.
  Od 403,00 Kč

  Wolfsblut Adult ATLANTIC TUNA

  Wolfsblut pro dospělé psy s tuňákem jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny. Receptura bohatá na přírodní tělu prospěšné látky, plná antioxidantů, bez přidaného cukru, soji, bez obilnin.
  Od 510,00 Kč

  Wolfsblut Adult CHICKERIA

  Wolsblut pro dospělé psy z kuřecího masa a sladkých brambor doplněný o bylinky, ovoce a zeleninu včetně rostlin řazených do superpotravin. Receptura s antioxidanty, postavená na jednom zdroji bílkovin. Bez lepku, bez kukuřice, bez průmyslově vyráběného cukru, bez soli, bez chemických přísad, bez laktózy a bez sóji.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult DEEP GLADE

  Wolfsblut receptura krmiva pro dospělé psy s masem z jelena a vodního buvola doplněná o celou řadu bylinek, ovoce a zeleniny a látek rostlinného původu z kategorie superpotravin. Bez obsahu soji, bez obilnin, bez přidaného cukru.
  Od 495,00 Kč

  Wolfsblut Adult DOWN UNDER

  Wolfsblut hovězí pro dospělé psy s další celou řadou organismu prospěšných látek včetně superpotravin rostlinného původu. Kvalitní složení bílkoviny s nižším obsahem tuku.
  Od 510,00 Kč

  Wolfsblut Adult FOODIES CHOICE

  Křepelka a krůtí tuk v receptuře krmiva Wolfsblut vhodná pro dospělé psy se sklonem k alergii nebo k běžnému zkrmování pro normální psy. Receptura bez obilovin, bez přidaného cukru, se sladkými bramborami a celou řadou druhů ovoce, zeleniny a bylinek.
  Od 525,00 Kč

  Wolfsblut Adult GOLDEN GOOSE

  Wolfsblut se pštrosím, husím, masem divokého ptactva a zaječím masem. Atraktivní kombinace nejen pro psy citlivé na potravu. Receptura s širokým zastoupením ovoce, zeleniny a superpotravin rostliného původu. S bylinkami. Pro každý den Vašeho psa.
  Od 480,00 Kč

  Wolfsblut Adult Jack Rabbit

  Krmivo Wolfsblut se zaječí a králičí bílkovinou - přirozenou kořistí psovitých šelem doplněnou o ovoce, zeleninu a bylinky včetně superpotravin rostlinného původu. Krmivo bez přidaného cukru a bez obilovin, plné vitamínů a přírodních antioxidantů z původních přírodních zdrojů.
  Od 640,00 Kč

  Wolfsblut Adult Western Cape

  Wolfsblut pro dospělé psy se pštrosím masem. Receptura plná ovoce, zeleniny i superpotravin rostlinného původu. Bez obilovin, bez přidaného cukru.
  Od 510,00 Kč

  Wolfsblut Adult Wilde Game

  Krmivo Wolfsblut pro dospělé psy s masem divokých ptáků a pštrosem. Pro citlivé trávení nebo denní krmení psů všech plemen. Receptura bohatá na antioxidanty přírodního původu z ovoce a zeleniny. Prebiotika pro zdravé trávení.
  Od 475,00 Kč

  Wolfsblut COLD RIVER SMALL BREED

  Receptura krmiva Wolfsblut pro malá plemena psů z chladných vod severu. Pstruh a losos v bezobilné receptuře s dýní, rajčaty a středozemními bylinkami s řasami, ženšenem a jukou.
  Od 510,00 Kč

  Aatu Dog 80/20 Salmon & Herring

  Aatu Dog 80/20 Salmon je monoproteinová rybí receptura krmiva vhodná i pro alergické psy. Krmivo je původem z Velké Británie. Vysoký podíl živočišné bílkoviny v krmivu (až 80%). Bez obiloviny, gluteinů (rostlinná bílkovina), sóji ani brambor. Vysoká koncentrace surovin.
  Od 592,00 Kč

  Acana Heritage Sport&Agility Dog

  Acana Heritage Sport&Agility Dog je určena pro sportovně založené psy, pro psy v rekonvalescenci - receptura bohatá na živočišné bílkoviny a to až z jejich 60% podílem.
  Od 1 405,00 Kč

  Acana Wild Prairie for Dog

  Acana Wild Prairie for Dog je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen. Receptura, která představuje bezobilnou stravu s širším druhově bohatým zastoupením živočišné bílkoviny s převahou kuřete. 60% prvotřídních masových surovin. 30% energie pochází z proteinu, 40% z tuku a 30% z ovoce a zeleniny.
  Od 109,00 Kč

  Anka Light 15kg

  Anka Light je kompletní krmivo pro psy se sníženým energetickým obsahem.
  919,00 Kč 792,00 Kč

  Arden Grange Performance with fresh Chicken & Rice

  Arden Grange Performance jsou lehce stravitelné bílkoviny z kuřete a bílých ryb, pohotová energie z rýže, kuřecího a rybího tuku. Chutná receptura založená na čerstvém kuřecím mase s vysokou koncentrací energie. Obohaceno o nukleotidy pro podporu trávení a extraktem z brusinek.
  Od 301,00 Kč

  Belcando Adult Power

  Belcando Adult Power je krmivo pro dospělé psy v extrémě vysoké zátěži. Vysoký podíl energie z tuku, vysoký podíl masa (85% živočišných bílkovin - 70% z drůbeže, 15% z ryb) a podpůrné doplňky pro optimální funkci organismu.
  Od 141,00 Kč