velké a obří plemeno

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Adult Large Breed Chicken

Applaws granule pro psy Adult Large Breed Chicken je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen s kuřecím masem, bylinou a ovocnou složkou, bez obsahu obilovin.
Od 15,92 €

Brit Premium Dog Adult L

Kompletní prémiové krmivo pro dospělé psy od 25 do 45kg. V receptuře obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 7,36 €

Brit Premium Dog Adult Xl

Brit Premium Dog Adult XL je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen (45-90kg). V receptuře obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 7,50 €

Nature's Protection Dog Dry Adult Maxi

Nature's Protection Dog Dry Adult Maxi pro výbornou vitalitu Vašeho psa velkého nebo obřího plemene. S doplňky pro podporu kloubů a trávení.
Od 24,79 €

Pro Plan Dog Adult Large Robust

Pro Plan Dog Adult Large Robust je receptura s kombinací vybraných živin v odpovídajícím množství pro specifické potřeby kategorie dospělého psa robusního plemene.
Od 17,02 €

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro psy s citlivým trávením, s antioxidanty a slávkou zelenoústou pro zdraví kloubů.

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.

Acana Heritage Adult Large Breed

Unikátní krmivo řady ACANA HERITAGE, receptura Acana Heritage Adult Large Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
Od 59,52 €

Agil Adult All Breed 10kg

Agil Adult All Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy všech plemen s optimálním složením pro každodenní výživu psa s vysokým obsahem antioxidatům, které prodlužují jeho aktivní život.
29,58 € 24,47 €

Agil Adult Large Breed 10kg

Agil Adult Large Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 25kg výše. Vysoký podíl přírodních antioxidantů zpomalují stárnutí organismu a prodlužují aktivní věk psa.
31,00 € 25,67 €

Anka Maintenance Large Breed 20kg

Anka Maintenance Large Breed je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen s chrupavkou mořských dravců, mořskými kraby a krevetami.
70,89 € 58,65 €

Arden Grange Adult Large Breed with fresh Chicken & Rice

Vysoce stravitelná receptura krmiva Arden Grange Adult Large Breed with fresh Chicken & Rice je vytvořena podle požadavků na výživu velkých plemen - vyšší hladiny glukosaminu, chondroitinu a MSM pro dobrou kondici zatěžovaných kloubů a vazů. Obohaceno o nukleotidy pro podporu trávení a extraktem z brusinek. Glukosamin, chondroitin a MSM pro funkční kloubní systém. Chelátová forma zinku, mědi a železa, funkční poměr polynenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a srst s vysokým leskem. Přídavek L-karnitinu pro podporu výkonnosti srdeční a kosterní svaloviny, podporu metabolismu tuků.
Od 13,66 €

Barking Heads Big Foot Bad Hair Day

Dospělí psi velkých a obřích plemen si rádi pochutnávají na skopovém mase. Barking Heads Big Foot Bad Hair Day je to pravé! Skopové jim poskytne dostatek bílkovin z tmavého červeného masa pro silné svaly, vápník pro pevné kosti a skopový tuk, který je šetrný pro zažívací trakt, cévy a luxusní pro kůži. Jehněčí maso přispívá k udržení správné hmotnosti při dokonalém osvalení.
Od 16,01 €

Barking Heads Big Foot Tender Loving Care

Chuť kuřecího masa v recepturře Barking Heads Big Foot Tender Loving Care je pro psy vzrušujícím zážitkem. Velkým a obřím plemenům dopřáváme v jejich denní porci této kuřecí receptury tradičně poctivých 45% křehkého bílého kuřecího z britských farem zachovávajících zásady wellfare při produkci masa. Voňavá, dieteticky šetrná volba pro každou psí lady a psího džentlmena s velkýma tlapkama.
Od 16,01 €

Calibra Dog Gf Adult Large Breed Salmon

Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Large Breed Salmon je určeno pro dospělé psy velkých plemen nad 30kg. Receptura je hypoalergenním krmivem,s vysokým obsahem lososa s brambory a to zvela bez obilnn. Velikost granulí je přizpůsobena fyziologickým potřebám velkých plemen. Každodenní podávání hypoalergenního krmiva Calibra Grain Free Salmon je vhodné pro velké psy se sklony k alergiím, s citlivým zažíváním, problémovou kůži, či poškozenou a lámavou srstí. S přídavkem kloubní výživy pro ochranu kloubů a vazů.
Od 11,91 €

Calibra Dog Ha Adult Large Breed Chicken

Calibra Dog HA Adult Large Breed Chicken je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen o hmotnosti nad 30 kg z kuřecího masa a rýže. Vybalancované, lehce stravitelné krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen z kuřecího masa a rýže je obohacené o kloubní výživu. Svým složením zaručuje vysokou stravitelnost a snižuje možnost alergických reakcí na krmivo. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena a obsah chondroitinu s glukosaminem pomáhá chránit kloubní chrupavky.
Od 12,24 €

Calibra Dog Ha Adult Large Breed Lamb

Krmivo Calibra Dog HA Adult Large Breed Lamb & Rice jsou hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg s vysokým obsahem jehněčího masa (32%) a s nízkým obsahem obilovin (pouze rýže) Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. vysoce stravitelné vstupní suroviny. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky.
Od 13,62 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Chicken&Pomegranate

Hrachový škrob, dýně, kuře, granátové jablko. Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen.
Od 19,64 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Codfish & Orange

Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy středních a velkých plemen v kombinaci hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
Od 22,63 €

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Lamb & Blueberry

Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy středních a velkých plemen. Hrachový škrob, dýně, jehně, borůvka.
Od 23,28 €