Aptus Pro Sport Dog je určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou. Cílem používání Aptus Pro Sport Dog je zmírnit nebo úplně omezit poškození a ztrátu svalové hmoty při současném využití tukových zásob.
CANINA Biotin forte je přípravek s vysokým obsahem vitaminů H k dosažení a udržení prvotřídního osrstění a optimální pigmentace u výstavních jedinců, k zabránění vypadávání srsti u březích a kojících fen, k usnadnění línání a k zajištění zdravé pokožky u plemen krátkosrstých, hrubosrstých i dlouhosrstých.
Přípravek s vitaminem H CANINA Biotin forte je zvláště vhodný pro jedince dlouhosrsté a tam, kde jsou kožní problémy a potíže s osrstěním. Ochucené tablety, které většina psů velmi ochotně přijímá, umožňují přesné dávkování.
CANINA Calcium carbonat je přípravek s obsahem vápníku k preventivnímu podávání u mladých rychle rostoucích jedinců velkých a obřích plemen, příznivě působící na vývoj kostry a zubů. Obsah vápníku 27%; neobsahuje fosfor.
Canina Calcium citrát obsahuje pouze vápník a je to nejsnáze vstřebatelný a nejrychleji využitelný zdroj tohoto prvku pro mladé rychle rostoucí jedince velkých a obřích plemen postižené nedostatky ve stavbě těla či pohybovými potížemi. Je vhodný tam, kde je zřejmý nedostatek vápníku a není nutný anebo je dokonce nežádoucí současný přívod fosforu, pro březí a kojící feny a staré jedince.
CANINA Canhydrox GAG je kombinovaný přípravek k zajištění správného vývoje a odstranění růstových potíží velkých kloubů končetin u mladých rostoucích psů velkých a obřích plemen, stárnoucích psů, psů ve výkonu a stavů po frakturách a osteosyntézách
CANINA Caniletten je přípravek ve formě ochucených tablet s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
Přípravek s obsahem vápníku, fosforu, všech nezbytných vitaminů a stopových prvků k celkovému posílení psa, k doplnění krmné dávky tam, kde se podává výhradně nebo převážně maso s přílohou.
CANINA Kaše pro stěňata je doplňkové krmivo od třetího týdne života pro podporu zdravého růstu. Kompletní krmná směs ve formě instantní kaše, optimální kombinace živin, které obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerální aj. látky
CANINA Mléko pro štěňata slouží jako náhrada za mateřské mléko pro štěňata od 1. dne života. K odchovu štěňat bez matky, ke zvýšení mléčnosti fen, k přikrmování štěňat slabších, příliš malých a pocházejících z velmi početných vrhů. Vynikající kompatibilita.
CANINA Mořské řasy se užívá zvýraznění pigmentace kůže, srsti, nosu, okrajů očních víček, drápů, nášlapných polštářků tlapek, očí. U jedinců s nepigmentovanou pokožkou výrazně snižuje nebezpečí různých kožních potíží.