vybavení lékarnicky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Podestýlka Pro Odběr Moči Help

Slouží k odběru moči pro laboratorní vyšetření. Laboratorně testováno. Podestýlka není toxická a žádným způsobem nemění výsledky chemického rozboru a sedimentu. Není vhodná pro bakteriologické vyšetření.
140,00 Kč 135,00 Kč

Akutol Vet spray 60ml

Akutol Vet Spray je vhodný k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění, zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek dolních končetin. Sprej je transparentní, prodyšný a vodě odolný,
93,00 Kč 77,00 Kč

Avejodin Vet A.U.V. Spray 50 Ml

Avejodin Vet Spray je dezinfekční a antiseptický přípravek, který slouží: k dezinfekci povrchu kůže při ošetření drobných povrchových poranění; k dezinfekci kůže před aplikací injekcí; k přípravě operačního pole.
113,00 Kč 79,00 Kč

Dermazyme Melivet mast pro psy a kocky 60g

Dermazyme Melivet Mast s medem a esenciálními oleji zjemňuje kůži a chrání ji před dehydratací. Obsahuje med s vysokým obsahem enzymů a nízkým pH. Nízké pH vytváří léčivé prostředí. Přírodní esenciální oleje stimulují obnovení poškozené kůže a posilují dezinfekční aktivity.
461,00 Kč 381,00 Kč

Beaphar Reisfit Proti Cestovním Nevolnostem 10 Tbl

Tablety pro psy a kočky, které účinně potlačují nevolnost při cestování. Tablety BEAPHAR Reisfit jsou spolehlivým prostředkem, který předchází cestovním nevolnostem u koček a psů.
187,00 Kč 132,00 Kč