Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  vybavení lékarnicky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Podestýlka Pro Odběr Moči Help

  Slouží k odběru moči pro laboratorní vyšetření. Laboratorně testováno. Podestýlka není toxická a žádným způsobem nemění výsledky chemického rozboru a sedimentu. Není vhodná pro bakteriologické vyšetření.
  6,44 € 6,21 €

  Akutol Vet spray 60ml

  Akutol Vet Spray je vhodný k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění, zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek dolních končetin. Sprej je transparentní, prodyšný a vodě odolný,
  6,07 € 5,43 €

  Avejodin Vet A.U.V. Spray 50 Ml

  Avejodin Vet Spray je dezinfekční a antiseptický přípravek, který slouží: k dezinfekci povrchu kůže při ošetření drobných povrchových poranění; k dezinfekci kůže před aplikací injekcí; k přípravě operačního pole.
  5,66 € 5,11 €

  Dermazyme Melivet mast pro psy a kocky 60g

  Dermazyme Melivet Mast s medem a esenciálními oleji zjemňuje kůži a chrání ji před dehydratací. Obsahuje med s vysokým obsahem enzymů a nízkým pH. Nízké pH vytváří léčivé prostředí. Přírodní esenciální oleje stimulují obnovení poškozené kůže a posilují dezinfekční aktivity.
  21,21 € 18,26 €

  Skinmed Super Spray 500Ml

  Roztok k ošetření ran, odřenin, popálenin na kůži i sliznici, proleženin, použití je vhodné i pro místa postižená infekcí nebo plísní.
  19,41 € 17,39 €

  Healer Animal gel

  Regenerační gel pro podporu hojení. Je určen pro všechny druhy zvířat včetně exotických.
  Od 12,88 €