Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Whiskas

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Whiskas Dry Junior s Kuřecím masem

Strava pro Vaše koťátko do 12tého měsíce věku nebo pro březí a kojíc kočky. Vyšší hladina bílkovin a energie pro růst a vývoj Vašeho zvířátka. Balení je znovuuzavíratelné, aby byla zajištěna dlouhodobá čerstvost výrobku.
Od 1,75 €

Whiskas Dry s hovězím masem

Kočičí strava s hovězím masem vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Hovězí masové nugetky. Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
Od 1,75 €

Whiskas Dry s kuřecím masem

Kočičí strava Whiskas vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Směs kuřecích a krůtích masových nugetek.Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
Od 1,75 €

Whiskas Dry s Tuňákem

Kočičí strava vybalancována pro všechny životní stádia Vaší kočky. Směs chutí moře v masových nugetkách. Přírodní oleje pro lesklý kožíšek. Vyvážená hladina minerálních látek pro zdraví močových cest. Nezbytný taurin pro zdravý zrak. Výrobní technologie "polštářků" pro vyjímečnou chutnost.
Od 7,18 €

Whiskas Dry s kurecím masem STERILE

Kompletní, suché krmivo pro dospělé sterilizované nebo kastrované kočky s kuřecím masem. Rozmanitá strava různých tvarů a příchutí v jednom balení.
Od 7,22 €

Whiskas Dry s hovezím masem a játry14kg

Krmivo Whiskas Dry s hovězím masem s játry je vyrobeno zejména pro dospělé kočky všech plemen. Pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace pěti různých druhů granulí, včetně jedinečných křupavých polštářků s náplní, na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.
43,56 € 36,02 €

Whiskas Dry s kurecím masem a játry14kg

Kompletní suché krmivo Whiskas pro dospělé kočky všech plemen s kuřecím masem.
44,07 € 36,48 €