Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  Wolfsblut

  Proč Wolsfblut? Více než 50% masa v sušině v každé receptuře. Unikátní kombinace rostlinných látek, bylin a mořských řas. Většinou receptury s jedním zdrojem bílkovin a tuk v souladu s použitou bílkovinou. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. Jsou součástí i této značky krmiv. Receptury posilují kardiovaskulární a imunitní systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. V rámci jedné značky můžete vystřídat více vůní a příchutí. Svým složením je krmivo vysoce chutné a lehce stravitelné. Bezobilné receptury krmiv s nízkou hladinou bílkovin šetrné k ledvinám i játrům krmených psů.

  Krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel. Bez přidaného cukru. Neobsahuje slunečnicový a řepkový olej, syntetický vitamin K3 ani tapiokový škrob (zahušťovadlo). 

  Jedinečný obal uchovávající krmivo čerstvé, chutné, voňavé a křehké...

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Wolfsblut Adult Active White Cloud

  Kompletní krmivo Wolfsblut s jehněčím a sladkými bramborami pro psy v zátěži. 63% obsah masa přírodního původu, unikátní kombinace léčivých rostlin z lesů a luk, nesmírně lahodná chut, snadno stravitelné. bez obilovin. Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, zápachu, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek. Vhodné pro alergiky.
  Od 27,14 €

  Wolfsblut Adult Alaska Salmon

  Wolfsblut z lososa je hypoalergenní receptura. Krmivo svým složením posiluje kardiovaskulární systém, posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Prebiotika pro stabilizaci trávení.
  Od 21,16 €

  Wolfsblut Adult Black Bird

  Krmivo Wolfsblut z krůtího masa. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek. Grain-free receptura.
  Od 21,16 €

  Wolfsblut Adult Black Marsh

  Wolfsblut se 44 % obsahem masa z vodního bůvola v potravinářské kvalitě. Maso je přírodního původu. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Vynikající chuťový zážitek.
  Od 29,44 €

  Wolfsblut Adult Blue Mountain

  Receptura krmiva Wolfsblut se zvěřinou, králíkem a jehnětem. Unikátní kombinace rostlinných látek. Posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Posiluje kardiovaskulární systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Bez obilnin, více než 50% masa v sušině. FOS A MOS pro stabilní trávení.
  Od 24,15 €

  Wolfsblut Adult Cold River

  Speciální krmivo pro psy s citlivým žaludkem, ve kterém se velmi dobře osvědčil pstruh a losos. Bez obsahu obilovin, mořské řasy a byliny.
  Od 21,16 €

  Wolfsblut Adult Dark Forest

  Wolfsblut jako bezobilná receptura se zvěřinou. Byliny a antioxidanty přírodního původu, s jehněčím tukem.
  Od 21,16 €

  Wolfsblut Adult Green Valley

  V krmivu Wolfsblut Green Valley najdeme unikátní kombinaci čerstvého ovoce, směsi bylin a léčivých kořenů. Navíc je dietní, s jehněčím masem a rybou.
  Od 24,15 €

  Wolfsblut Adult Grey Peak

  Kozí maso a sladký brambor v krmivu Wolfsblut . Jste to, co jíte! Složení kozího masa búrské kozy a sladkých brambor je ideální pro alergiky. Svalstvo búrské kozy je nejen dobrým zdrojem energie, ale vyznačuje se také vysokou stravitelností a to až 98%.
  Od 24,84 €

  Wolfsblut Adult Hunters Pride

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro dospělé psy s masem z bažanta, kachny, králíka, se sladkými bramborami a dýní. Receptura obsahuje více než 52% masa. Žádné obilí. Pouze přírodní přísady podporující zdraví.
  Od 27,14 €

  Wolfsblut Adult Large Black Bird 15Kg

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou krůtího masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Krůty pocházejí z volného výběhu. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek.
  113,39 €

  Wolfsblut Adult Large Duck

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou kachního masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu.
  Od 98,49 €

  Wolfsblut Adult Polar Night

  Suché kompletní krmivo Wolfsblut ze sobího masa a dýně s 51% obsahem masa v potravinářské kvalitě. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Lahodně vynikající chuť.
  Od 29,44 €

  Wolfsblut Adult Range Lamb

  Wolfsblut s čerstvým jehněčím masem a hnědou rýží, ovoce. Vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů, alergiků vítaná změna k drahým speciálním dietám.
  Od 21,16 €

  Wolfsblut Adult Red Rock

  Kompletní krmivo pro dospělé psy. Krmivo s masem klokana a dýně. Klokaní maso v potravinářské kvalitě, 50% obsah masa. Maso z klokana obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní účinek na kůži a srst a snižují náchylnost k infekcím. Maso klokana chutná velmi podobně jako divočina. Spolu s trochou dýně dostane maso klokana svůdnou chuť, lehce sladkou.
  Od 29,44 €

  Wolfsblut Adult Small Breed Black Bird

  Kompletní krmivo pro malé psy se spoustou krůtího masa v potravinářské kvalitě. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Receptura obsahuje kopřivu, hloh, pampelišku a ženšen s jejich přirozeně pozitivními účinky na zdraví. S přírodními probiotiky MOS a FOS, které mají pozitivní vliv na trávicí systém.
  Od 23,46 €

  Wolfsblut Adult Small Breed Grey Peak

  Je lehce stravitelné a velmi chutné. Maso bůrské kozy postrádá typický kozí zápach. Ideální receptura pro psy s potravinovou alergií nebo pro malé psí mlsouny. Granulky jsou drobné pro snadný příjem.
  Od 27,14 €

  Wolfsblut Adult Small Breed Wild Duck

  Kompletní suché krmivo Wolfsblut pro dospělé psy malých plemen. Obsahuje vysoce kvalitní suroviny (čerstvé kachní maso a kachní masovou moučku).
  Od 7,59 €

  Wolfsblut Adult Wide Plain

  Koňské maso, sladký brambor, byliny a lesní plody. Grain-free krmivo. Wolfsblut Adult Wide Plain.
  Od 24,15 €

  Wolfsblut Adult Wild Duck

  Wolfsblut s kachním masem obsahuje vysoce kvalitní suroviny (čerstvé kachní maso a kachní masovou moučku). I při vysokém obsahu masa si krmivo zachovalo nízký obsah bílkovin i tuků. Navíc obsahuje taurin pro podporu srdce a koronárních cév. Kromě srdce má příznivý vliv i na zrak.
  Od 19,55 €
  Filtry Close
  Kategorie