Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Wolfsblut

  Proč Wolsfblut? Více než 50% masa v sušině v každé receptuře. Unikátní kombinace rostlinných látek, bylin a mořských řas. Většinou receptury s jedním zdrojem bílkovin a tuk v souladu s použitou bílkovinou. Lesní plody, čerstvé bylinky a trávy byly vždy hojně zastoupeny v přirozené potravě šelem. Jsou součástí i této značky krmiv. Receptury posilují kardiovaskulární a imunitní systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. V rámci jedné značky můžete vystřídat více vůní a příchutí. Svým složením je krmivo vysoce chutné a lehce stravitelné. Bezobilné receptury krmiv s nízkou hladinou bílkovin šetrné k ledvinám i játrům krmených psů.

  Krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Bez chemických konzervačních látek, barviv a ochucovadel. Bez přidaného cukru. Neobsahuje slunečnicový a řepkový olej, syntetický vitamin K3 ani tapiokový škrob (zahušťovadlo). 

  Jedinečný obal uchovávající krmivo čerstvé, chutné, voňavé a křehké...

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Wolfsblut Adult Active White Cloud

  Kompletní krmivo Wolfsblut s jehněčím a sladkými bramborami pro psy v zátěži. 63% obsah masa přírodního původu, unikátní kombinace léčivých rostlin z lesů a luk, nesmírně lahodná chut, snadno stravitelné. bez obilovin. Bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitaminu K 3, zápachu, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látek. Vhodné pro alergiky.
  Od 590,00 Kč

  Wolfsblut Adult Alaska Salmon

  Wolfsblut z lososa je hypoalergenní receptura. Krmivo svým složením posiluje kardiovaskulární systém, posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Prebiotika pro stabilizaci trávení.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult Black Bird

  Krmivo Wolfsblut z krůtího masa. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek. Grain-free receptura.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult Black Marsh

  Wolfsblut se 44 % obsahem masa z vodního bůvola v potravinářské kvalitě. Maso je přírodního původu. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Vynikající chuťový zážitek.
  Od 640,00 Kč

  Wolfsblut Adult Blue Mountain

  Receptura krmiva Wolfsblut se zvěřinou, králíkem a jehnětem. Unikátní kombinace rostlinných látek. Posiluje imunitní systém a orgánové funkce. Posiluje kardiovaskulární systém. Vyvážený poměr Omega 6 & Omega 3 mastných kyselin. Bez obilnin, více než 50% masa v sušině. FOS A MOS pro stabilní trávení.
  Od 525,00 Kč

  Wolfsblut Adult Cold River

  Speciální krmivo pro psy s citlivým žaludkem, ve kterém se velmi dobře osvědčil pstruh a losos. Bez obsahu obilovin, mořské řasy a byliny.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult Dark Forest

  Wolfsblut jako bezobilná receptura se zvěřinou. Byliny a antioxidanty přírodního původu, s jehněčím tukem.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult Green Valley

  V krmivu Wolfsblut Green Valley najdeme unikátní kombinaci čerstvého ovoce, směsi bylin a léčivých kořenů. Navíc je dietní, s jehněčím masem a rybou.
  Od 525,00 Kč

  Wolfsblut Adult Grey Peak

  Kozí maso a sladký brambor v krmivu Wolfsblut . Jste to, co jíte! Složení kozího masa búrské kozy a sladkých brambor je ideální pro alergiky. Svalstvo búrské kozy je nejen dobrým zdrojem energie, ale vyznačuje se také vysokou stravitelností a to až 98%.
  Od 540,00 Kč

  Wolfsblut Adult Hunters Pride

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro dospělé psy s masem z bažanta, kachny, králíka, se sladkými bramborami a dýní. Receptura obsahuje více než 52% masa. Žádné obilí. Pouze přírodní přísady podporující zdraví.
  Od 590,00 Kč

  Wolfsblut Adult Large Black Bird 15Kg

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou krůtího masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Krůty pocházejí z volného výběhu. Se sladkými bramborami, s dýní a pastinákem, vedoucími dodavateli vitaminů a minerálních látek.
  2 465,00 Kč

  Wolfsblut Adult Large Duck

  Kompletní krmivo Wolfsblut pro psy velkých plemen se spoustou kachního masa v potravinářské kvalitě s nižším obsahem bílkoviny a tuku pro snížení zatížení vnitřních orgánů pomalejším metabolismem velkých plemen. Součástí receptury jsou chondroprotektiva pro ochranu kloubů přírodního původu.
  Od 2 141,00 Kč

  Wolfsblut Adult Polar Night

  Suché kompletní krmivo Wolfsblut ze sobího masa a dýně s 51% obsahem masa v potravinářské kvalitě. Unikátní kombinace bylin z vod, pastvin a lesů. Lahodně vynikající chuť.
  Od 640,00 Kč

  Wolfsblut Adult Range Lamb

  Wolfsblut s čerstvým jehněčím masem a hnědou rýží, ovoce. Vysoce stravitelné a hlavně u problematických psů, alergiků vítaná změna k drahým speciálním dietám.
  Od 460,00 Kč

  Wolfsblut Adult Red Rock

  Kompletní krmivo pro dospělé psy. Krmivo s masem klokana a dýně. Klokaní maso v potravinářské kvalitě, 50% obsah masa. Maso z klokana obsahuje vysoký podíl polynenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní účinek na kůži a srst a snižují náchylnost k infekcím. Maso klokana chutná velmi podobně jako divočina. Spolu s trochou dýně dostane maso klokana svůdnou chuť, lehce sladkou.
  Od 640,00 Kč

  Wolfsblut Adult Small Breed Black Bird

  Kompletní krmivo pro malé psy se spoustou krůtího masa v potravinářské kvalitě. Krůtí maso má velmi nízký obsah kalorií a je bohaté na bílkoviny. Receptura obsahuje kopřivu, hloh, pampelišku a ženšen s jejich přirozeně pozitivními účinky na zdraví. S přírodními probiotiky MOS a FOS, které mají pozitivní vliv na trávicí systém.
  Od 510,00 Kč

  Wolfsblut Adult Small Breed Grey Peak

  Je lehce stravitelné a velmi chutné. Maso bůrské kozy postrádá typický kozí zápach. Ideální receptura pro psy s potravinovou alergií nebo pro malé psí mlsouny. Granulky jsou drobné pro snadný příjem.
  Od 590,00 Kč

  Wolfsblut Adult Small Breed Wild Duck

  Kompletní suché krmivo Wolfsblut pro dospělé psy malých plemen. Obsahuje vysoce kvalitní suroviny (čerstvé kachní maso a kachní masovou moučku).
  Od 165,00 Kč

  Wolfsblut Adult Wide Plain

  Koňské maso, sladký brambor, byliny a lesní plody. Grain-free krmivo. Wolfsblut Adult Wide Plain.
  Od 525,00 Kč

  Wolfsblut Adult Wild Duck

  Wolfsblut s kachním masem obsahuje vysoce kvalitní suroviny (čerstvé kachní maso a kachní masovou moučku). I při vysokém obsahu masa si krmivo zachovalo nízký obsah bílkovin i tuků. Navíc obsahuje taurin pro podporu srdce a koronárních cév. Kromě srdce má příznivý vliv i na zrak.
  Od 425,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie