základní doplnky Nutri Horse

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Nutri Horse Repro

Krmná Přísada Pro Vysokobřezí A Laktující Klisny A Hřebce V Připouštěcím Období . Přípravek Je Určen K Úhradě Zvýšené Potřeby Živin Vysokobřezích A Laktujících Klisen. β-Karoten Má Pozitivní Vliv Na Funkci Vaječníků, Zajišťuje Kratší A Intenzivnější Říji, Působí Na Plodnost A Spolu S Vitaminem E Ovlivňujícím Březost, Zajišťuje Optimální Průběh Reprodukce A Životaschopnost Hříbat. Taurin, Aminokyselina Obsažená V Mléce Klisen Zajišťuje Optimální Růst A Vývin Hříbat, Rovněž Podporuje Kardiovaskulární A Imunitní Systém Klisen A Hřebců. Přípravek Obsahuje Přírodní Rozmarýnový Antioxidant. Je Možné Podávat V Kombinaci S Přípravky Nutri Horse „Červené Řady“ - Řady Doplňků Do Krmiva Stejné Značky Se Rozlišují Podle Barvy Víka Obalu Výrobku.
Způsob Aplikace: Přípravek Se Podává Denně Řádně Zamíchaný Do Krmiva. V Období Reprodukce Je Nutné Podávat V Kombinaci S Nutri Horse Standard. Doplněk Je Součástí Výživového Programu Nutrihorse.

Dávkování Na 100Kg Ž. Hmotnosti/Den: : Klisny 2. Měsíce Před Porodem 5G, Klisny V 1. Polovině Laktace (Do 3. Měsíců Po Porodu) 10G, Klisny V 2.Polovině Laktace (Do 6.Měsíců Po Porodu) 5G, Hřebci V Období Připouštění 5G, Jalové Klisny 1 Měsíc Před Plánovaným Připouštěním 10G
Od 17,20 €

Nutri Horse Sport

Kompletní Krmná Přísada Biologicky Účinných Látek Pro Sportovní A Dostihové Koně. Přípravek Je Určen K Úhradě Zvýšené Potřeby Živin Při Tréninkové Zátěži A Sportovním Výkonu. Obsahuje V Optimálním Poměru Omega 3 A Omega 6 Mastné Kyseliny, Lecitin, Přírodní Rozmarýnový Antioxidant A Větší Část Mikroprvků Ve Formě Chelátů. Doplněk Je Možný V Případě Potřeby Podávat V Kombinaci S Přípravky „Červené Řady“ - Řada Doplňků Stejné Značky S Červeným Víkem Obalu Výrobku Nebo Dle Doporučené Kombinace Systému Nutri Horse.

Způsob Aplikace: Přípravek Se Podává Denně Řádně Zamíchaný Do Krmiva.

Dávkování Na 100Kg Živé Hmotnosti A Den: Lehká Až Střední Zátěž 10-13G, Vysoká Zátěž 15G, Rekonvalescence 5-10G
Od 10,17 €

Nutri Horse Standart

Kompletní Krmná Přísada Biologicky Účinných Látek Pro Koně. Přípravek Je Určen K Dennímu Doplnění A Vyvážení Krmné Dávky Pro Všechny Kategorie Koní. Kombinace Makroprvků, Mikroprvků, Vitaminů A Aminokyselin Zvyšuje Vitalitu Koní, Zlepšuje Jejich Tělesnou Kondici A Zajišťuje Dosažení Vysoké Výkonnosti. Přípravek Je Možné V Případě Potřeby Podávat V Systému Výživy Nutri Horse S Přípravky "Červené Řady" (Rozlišeno Podle Barvy Víka Obalu Přípravku) Viz. Další Nabídka Vitamínů A Minerálních Látek.

Způsob Aplikace: Přípravek Se Podává Denně Řádně Zamíchaný Do Krmiva.

Dávkování Na 100Kg Ž. Hm. A Den: Klisny A Hřebci 15G, V Klidu 15G, Rekreační Ježdění 15-20G
Od 6,76 €