Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

zátěž extrémní

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
Od 15,36 €

Belcando Adult Power

Belcando Adult Power je krmivo pro dospělé psy v extrémě vysoké zátěži. Vysoký podíl energie z tuku, vysoký podíl masa (85% živočišných bílkovin - 70% z drůbeže, 15% z ryb) a podpůrné doplňky pro optimální funkci organismu.
Od 6,67 €

Bewi Dog H- energy Croc

Krmivo pro psy v extrémní zátěži a pro březí a kojící feny. Zaručuje dlouhodobou vytrvalou kondici. Posiluje imunitní systém.
Od 4,05 €

FirstMate Hi - Performance

FirstMate Hi - Performance je kompletní krmivo pro dospělé psy s obsahem glukosaminu a MSM - komplexu látek podporujících metabolismus a výživu chrupavky. Živočišné bílkoviny tvoří 73% podíl bílkoviných zdrojů obsažených v krmivu.
Od 76,68 €

Happy Dog Profi Krokette 30/20 High Energy 20Kg

Happy Dog Profi s vysokou koncentrací živin pro velmi aktivní psy
43,06 €

Happy Dog Profi Krokette 34/24 Race 20Kg

Energeticky nejbohatší krmivo Happy Dog Krokette 34-24 RACE poskytuje psům v extrémně vysoké fyzické zátěži pohotové a lehce stravitelné stavební bílkoviny pro rychlou obnovu krevních a svalových bílkovin a růst svalové hmoty
47,89 €

Magnusson Meat Biscuit WORK

Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
Od 62,10 €

Nuova Fattoria Stone Crick Plus 15Kg

Krmivo Nuova Fattoria pro dospělé psy všech plemen s vysokou aktivitou. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná i unaveným psům po zátěži. Výjimečný poměr kvality a ceny.
44,48 €

Nuova Fattoria Supreme Plus 15Kg

Výživa v krmivu Nuova vyvinutá na míru psům s vysokou aktivitou. Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové, kuřecí) a vepřový tuk. Proto je krmivo extrémně chutné.
45,40 €

Royal Canin - Canine Sporting Trail 4300

Royal Canin pro psy ve vytrvalostním tréninku s vyrovanným podílem sacharidů a tuku. Pro rychlé starty s následnou dlohodobou aktivitou.
Od 75,72 €

Royal Canin - Canine Sporting Endurance 4800 15 Kg

Royal Canin pro psy s vytrvalostní zátěží. Vyšší obsah tuku poskytuje vysoké množství energie, která se uvolňuje postupně v průběhu zátěže.
114,22 € 80,36 €