Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  zátěž extrémní

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

  Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
  Od 343,00 Kč

  Belcando Adult Power

  Belcando Adult Power je krmivo pro dospělé psy v extrémě vysoké zátěži. Vysoký podíl energie z tuku, vysoký podíl masa (85% živočišných bílkovin - 70% z drůbeže, 15% z ryb) a podpůrné doplňky pro optimální funkci organismu.
  Od 141,00 Kč

  Bewi Dog H- energy Croc

  Krmivo pro psy v extrémní zátěži a pro březí a kojící feny. Zaručuje dlouhodobou vytrvalou kondici. Posiluje imunitní systém.
  Od 88,00 Kč

  FirstMate Hi - Performance

  FirstMate Hi - Performance je kompletní krmivo pro dospělé psy s obsahem glukosaminu a MSM - komplexu látek podporujících metabolismus a výživu chrupavky. Živočišné bílkoviny tvoří 73% podíl bílkoviných zdrojů obsažených v krmivu.
  Od 1 667,00 Kč

  Happy Dog Profi Krokette 30/20 High Energy 20Kg

  Happy Dog Profi s vysokou koncentrací živin pro velmi aktivní psy
  936,00 Kč

  Happy Dog Profi Krokette 34/24 Race 20Kg

  Energeticky nejbohatší krmivo Happy Dog Krokette 34-24 RACE poskytuje psům v extrémně vysoké fyzické zátěži pohotové a lehce stravitelné stavební bílkoviny pro rychlou obnovu krevních a svalových bílkovin a růst svalové hmoty
  1 041,00 Kč

  Magnusson Meat Biscuit WORK

  Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
  Od 1 390,00 Kč

  Nuova Fattoria Stone Crick Plus 15Kg

  Krmivo Nuova Fattoria pro dospělé psy všech plemen s vysokou aktivitou. Vepřové a kuřecí. Receptura výborně chutná i unaveným psům po zátěži. Výjimečný poměr kvality a ceny.
  967,00 Kč

  Nuova Fattoria Supreme Plus 15Kg

  Výživa v krmivu Nuova vyvinutá na míru psům s vysokou aktivitou. Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové, kuřecí) a vepřový tuk. Proto je krmivo extrémně chutné.
  987,00 Kč

  Royal Canin - Canine Sporting Trail 4300

  Royal Canin pro psy ve vytrvalostním tréninku s vyrovanným podílem sacharidů a tuku. Pro rychlé starty s následnou dlohodobou aktivitou.
  Od 1 784,00 Kč

  Bozita Robur DOG Active Performance 33/20 12kg

  Krmivo z řady Bozita Robur s vysokým obsahem energie pro aktivní psy nebo psy nutné krmit nízkými dávkami v průběhu rekonvalescence.
  2 111,00 Kč 1 747,00 Kč

  EUROBEN 31-21 Energy 20 kg

  Krmivo pro dlouhodobou fyzickou nebo psychickou zátěž. Pro pracovní a služební psy. Kombinace více zdrojů živočišné bílkoviny, doplňující biologicky účinné látky pro výkon organismu . Obsah živočišných bílkovin až 90%. Bezproblémový příjem.
  1 049,00 Kč